Головна / Імена / Що означає ім’я Артемій. Ім’я Артемій: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Артемій. Ім’я Артемій: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Артемій. Ім’я Артемій: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Артемій, чоловіче ім’я, повне ім’я від Тема, походження – давньогрецьке, значення імені Артемій – “здоровий”, “неушкоджений”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Терези.

Відповідний імені знак – Венера.

Талісман-камінь, мінерал, метал – берил.

Талісман-колір – темно-блакитний.

Талісман-рослина – хризантема, горобина.

Талісман-тварина – цвіркун.

Найбільш вдалий день – п’ятниця.

Схильність до таких рис, як – активність, упертість.

Іменини Артемія – 17 січня, 26 лютого, 6 квітня, 12 травня, 6 липня, 1 листопада, 12 листопада, 13 листопада.

Якщо в сім’ї народжується Артемій, то батьки, швидше за все, будуть тримати його в їжакових рукавицях. Він з дитинства дивує дорослих рухливістю, величезною спритністю, пластичністю рухів. Відрізняється від володаря спорідненого, дуже близького імені – Артем – більшою наполегливістю, часто переростає в банальне впертість. У нього є всі задатки, щоб досягти помітних успіхів на спортивному поприщі. Компанія ровесників для володарів цього імені менш приваблива, ніж проведення часу в суспільстві дорослих. Характером більше нагадує матір, зовнішністю – батька. До значення імені народженого взимку Артемія можна додати обов’язковість, вибірковість у виборі друзів, ретельну продуманість всіх дій. Для того щоб він когось назвав своїм другом, тому доведеться не раз і не два довести, що він гідний цього статусу. Своїм діловим партнерам такі чоловіки довіряють не до кінця навіть у разі тривалого співробітництва та в разі якихось сумнівів воліють тактовно, але твердо відмовитися від продовження відносин, ніж щось з’ясовувати. Є завзятими сперечальниками, балакун, готовими до хрипоти сперечатися через сущих дрібниць. Перший шлюб найчастіше є невдалим, але Артемії готові з цим миритися через дітей і в цій ситуації не вирішуються на розлучення. Річним Артемом відрізняє більш урівноважена, толерантна, але при цьому незалежний характер. Цей чоловік ніколи не стане пристосуванцем. Любитель тварин, проявляє зворушливу турботу про більш слабких, які потребують допомоги. Будь-яка справа готові довести до переможного кінця, тим більше що нездари їх назвати ніяк не можна. Деякі Артемії володіють даром віршування. Вони завжди не проти сісти за кермо свого улюбленого автомобіля і, заправивши повний бак, відправиться в подорож. Втім, їм подобаються поїздки на будь-якому виді транспорту, в тому числі по службових питаннях. Володарі імені, що з’явилися на світ восени, іноді приймають сан священика.

Сумісність імені Артемій Що значить ім’я Артем Що значить ім’я Арслан Що значить ім’я Артур Що значить ім’я Архип

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>