Головна / Імена / Що означає ім’я Арсеній. Ім’я Арсеній: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Арсеній. Ім’я Арсеній: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Арсеній. Ім’я Арсеній: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Арсеній (Арсен, Арсентій), чоловіче ім’я, повне ім’я від Сеня, походження – давньогрецьке, значення імені Арсеній – “мужній”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Близнюки.

Відповідний імені знак – Меркурій.

Талісман-камінь, мінерал, метал – аметист.

Талісман-колір – синій.

Талісман-рослина – ірис, ясен.

Талісман-тварина – ластівка.

Найбільш вдалий день – середа.

Схильність до таких рис, як – обдарованість, емоційність, нерішучість.

Іменини Арсенія – 1 лютого, 19 лютого, 28 лютого, 13 березня, 15 березня, 12 травня, 21 травня, 25 червня, 15 липня, 25 липня, 13 серпня, 6 вересня, 10 вересня, 12 вересня, 10 листопада, 19 листопада , 3 грудня, 26 грудня.

Хлопчик, що отримав ім’я Арсеній, відрізняється підвищеною чутливістю, ранимостью, однак це не робить його проблемною дитиною, батьки не відчувають особливих складнощів з його вихованням. Хороший учень, часто ходить в музичну школу, але робить це частіше з примусу. Комунікабельний, знаходить спільну мову з ровесниками, які не свариться з ними. Арсенії люблять і прагнуть робити виключно те, що подобається їм самим, але неслухняними і некерованими їх назвати не можна. Великі любителі тварин. Часто просять у батьків завести собаку, і якщо ті погоджуються, то багато турботи, пов’язані з доглядом, беруть на себе. Володарі цього імені нерідко є «авторами» двозначних, комічних, безглуздих ситуацій. Вибирають професію спортивного тренера, конструктора, юриста, водія, лікаря, художника, кухарі, архітектора. Можуть з головою піти в релігію і присвятити себе Богові. Захоплюються збиранням всього старовинного – монет, ікон, давно виданих книг. Для характеристики особистісних якостей цього чоловіка має значення, яким ім’ям називає себе Арсеній – повним або його скороченою формою – Арсен. Перший варіант надає людині добродушність, скромність, чутливість, нерішучість, образливість, творчі нахили. Арсену такі якості притаманні в меншій мірі, він більш твердий і напористий. Якщо перший цілком влаштовує життя в світі фантазій, то другий готовий більш активно боротися за місце під сонцем. Арсеній, що з’явився на світ в зимовий період, відрізняється хоробрим, рішучим, спритним, але разом з тим досить впертим характером. Остання якість дуже заважає його життєвому просуванню. Часто займається спортом, однак без особливого успіху. Володарі імені, народилися влітку, не прагнуть лідирувати; їм більше подобається слухати інших, ніж говорити. Побудова кар’єри їм дається з величезними труднощами, і найчастіше успіхами на цій ниві вони зобов’язані своїм батькам. У характері осінніх Арсенов присутні працьовитість, хитрість, розважливість, акуратність. Їхні плани часто занадто утопічні. Мають досить ужівчівий характер, але сварка з кимось змушує їх надовго образитися; ніколи самі не ініціюють примирення. Часто в їх житті присутній два шлюби, причому життя практично всіх осінніх Арсенія представляє собою повторення долі когось з батьків. Дуже цінують дружні відносини, але при цьому на безкорисливі вчинки заради інших не готові.

Сумісність імені Арсеній Що значить ім’я Арнольд Що значить ім’я Арно Що значить ім’я Арслан Що значить ім’я Артем

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>