Головна / Імена / Що означає ім’я Аркадій. Ім’я Аркадій: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Аркадій. Ім’я Аркадій: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Аркадій. Ім’я Аркадій: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Аркадій, чоловіче ім’я, походження – давньогрецьке, значення імені Аркадій – “щаслива країна”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Водолій.

Відповідний імені знак – Сатурн.

Талісман-камінь, мінерал, метал – турмалін.

Талісман-колір – червоний.

Талісман-рослина – чапля.

Талісман-тварина – горох, евкаліпт.

Найбільш вдалий день – субота.

Схильність до таких рис, як – спокій, миролюбність, обов’язковість.

Іменини Аркадія – 10 січень, 8 лютого, 17 лютого, 23 лютого, 16 березня, 19 березня, 29 травня, 14 липня, 24 липня, 25 серпня, 27 серпня, 1 жовтня, 3 листопада, 26 грудня, 29 грудня.

Милий малюк , що отримав ім’я Аркадій,

У дитячі роки вислухає на свою адресу масу самих утішних слів. Особливо його люблять бабусі й дідусі, але й інші дорослі відчувають до цього чудесного дитині найприємніші почуття – від симпатії до повного захвату. Хлопчик все це бачить і розуміє, проте його це анітрохи не псує і не перетворює на самозакоханого егоїста. Це маленький помічник по господарству, який ніколи не відмовляється від доручень. Увібравши в себе великий заряд добра і любові, Аркадій йде з ним у доросле життя. Володар цього імені відрізняється м’яким, спокійним характером, піклується про оточуючих. Журавлю в небі він віддає перевагу синиці в руках і заради передбачуваного майбутнього успіху не стане відмовлятися від стабільного життя зараз. Це людина слова, який розіб’ється в коржик, але виконає дану ним обіцянку. Для Аркадія не складає труднощів зрозуміти будь-якої людини і знайти з ним спільну мову. Він не пам’ятає зла, точніше, не стане його згадувати. Якщо чоловік з цим ім’ям займає керівний пост, то в очолюваному ним колективі майже не буває конфліктів. Найбільшим недоліком Аркадія є його схильність до алкогольних узливань. Потреба у випивці у нього виникає несподівано для нього самого, тому Аркадій може збиратися з роботи додому, а через годину опинитися в питному закладі, де запросто може спустити цілу зарплату. Підпивши, чоловік стає занадто хвалькуватим. Не всі жінки можуть змиритися з такою поведінкою другої половини, але їх підкуповує щира відданість свого чоловіка. Давши дружині якесь слово, він його неодмінно стримає. Казановою Аркадія не можна назвати навіть з великою натяжкою. Дуже рідко у цього чоловіка буває кілька шлюбів, адже сім’я для нього – це найважливіше, що є в житті. Заради неї він готовий на багато чого (хіба що крім відмови від вживання алкоголю). Наприклад, якщо передбачуваний переїзд або перехід на більш перспективне місце роботи якимось чином негативно позначиться на його домочадців, він, не вагаючись, відмовиться від будь-яких преференцій. Аркадію дуже подобається грати з малюками.

Сумісність імені Аркадій Що значить ім’я Аристарх Що значить ім’я Арій Що значить ім’я Арман Що значить ім’я Армен

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>