Головна / Імена / Що означає ім’я Анжела. Ім’я Анжеліка: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Анжела. Ім’я Анжеліка: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Анжела. Ім’я Анжеліка: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Анжела (Анжеліка), жіноче ім’я, повне ім’я від Ліка, походження – латинське, значення імені Анжела – “вісниця”, “ангельська”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Лев.

Відповідний імені знак – Венера.

Талісман-камінь, мінерал, метал – лазурит, бірюза.

Талісман-колір – синій, фіолетовий.

Талісман-рослина – альпійська троянда, осика.

Талісман-тварина – електричний скат, електричний вугор.

Найбільш вдалий день – середа, субота.

Схильність до таких рис, як – загострене самолюбство, темпераментність, активність, нетерплячість.

Іменини Анжели – 14 липня.

Дівчинка на ім’я Анжела в більшості випадків народжується в сім’ї останньої, але при цьому у неї вже, як правило, є брат або сестра. Це від народження дуже пристрасна людина з яскраво вираженим самолюбством. У дитячому та підлітковому віці Анжеліка потребує підвищеної уваги, а коли воно дістається комусь іншому, сильно ревнує і переживає. Вона часто стає ініціатором конфліктів і заробляє репутацію скандалістки, оскільки не вміє стримувати емоції і терпіти. Дорослішання вимагає від неї зміни стратегії поведінки, адже тепер Анжела розуміє, що конфлікти, зайва емоційність можуть шкодити їй в справах. Крім того, вона може помітити, що надлишкова пристрасність чревата негативними змінами в зовнішності, наприклад, появою вугрової висипки. Все це змушує володарку імені боротися з загостреним самолюбством, займатися відновленням душевної рівноваги, що благотворно позначається на всій її життя. У підсумку вона стає цілком приємною і чарівною жінкою, хоча значення свого «ангельського» імені Анжеліці виправдати повністю, мабуть, не вдасться ніколи. Однак куди більше власної привабливості її хвилюють інтелект, досягнення на професійній ниві, наявність потрібних знань для цього. Саме в цій сфері Анжела прагне зарекомендувати себе з кращого боку, проявляючи себе себелюбним, сильною людиною, який здатний досягати поставлених перед собою цілей. В очах сильної статі Анжеліка виглядає особливою вельми таємничою, жінкою-загадкою. Вона лише злегка посміхнеться, коли всі навколо будуть реготати над чиєюсь дотепною реплікою. Не зневажає суспільством колег, але її поведінка буде незмінно виділятися на загальному фоні. Якщо в компанії присутня чоловік, на якого всі дами будуть кидати захоплені погляди, то володарка імені Анжела може навіть не удостоїти його уваги. Зазвичай вона вельми привітна, але варто тільки її співрозмовнику завести слизьку, двозначну бесіду, як той відчує холод і відчуження. Якщо їй пощастить знайти ідеального супутника життя, то вся загадковість кудись випаровується – навпроти, чоловік побачить перед собою неймовірно щиру, відверту жінку, яка не стане приховувати від нього всі свої переживання та емоції. Проте дружина швидко закриється від нього, якщо зіткнеться з байдужістю, духовної черствістю, грубістю. Крім того, є ймовірність, що Анжела сама ускладнить сімейні відносини тим, що буде давати волю своїм емоціям, випускати «пару», накопичений на роботі.

Сумісність імені Анжела Що значить ім’я Анеля Що значить ім’я Ангеліна Що значить ім’я Онися Що значить ім’я Аніта

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>