Головна / Імена / Що означає ім’я Ангеліна. Ім’я Анжеліна: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Ангеліна. Ім’я Анжеліна: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Ангеліна. Ім’я Анжеліна: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Ангеліна (Анжеліна), жіноче ім’я, повне ім’я від Геля, Ліна, походження – грецьке, значення імені Ангеліна – “вісниця радості”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Лев.

Відповідний імені знак – Венера.

Талісман-камінь, мінерал, метал – лазурит, бірюза.

Талісман-колір – синій.

Талісман-рослина – волошка, братки, аїр.

Талісман-тварина – жаба, сова.

Найбільш вдалий день – понеділок.

Схильність до таких рис, як – самостійність, загострене самолюбство, активність.

Іменини Ангеліни – 14 липня, 12 серпня, 12 вересня, 23 грудня.

Дівчатка з ім’ям Ангеліна нерідко з’являються на світ в сім’ях з нездоровим моральним кліматом, з неважливими відносинами між її батьком і матір’ю. Батьки в підсумку можуть розійтися в різні сторони, і це не може не позначитися на характері доньки. Найчастіше власниці імені Ангеліна не виправдовують його значення, а ростуть впертими, вередливими, дратівливими персонами. Вони успадковують характер своїх матерів, причому підкоряються їм рідко. Їх важко назвати хорошими ученицями; школа, навчання їх не приваблює. Ангеліна подобається, коли їм підпорядковуються однолітки. Ці дівчатка не користуються чужий підтримкою, оскільки з дитячих років розраховують у всьому виключно на себе. Вони відносяться до тих дітей, які виховують, формують як особистості самі себе. Подорослішавши, носії ім перетворюються на гостинних господарок, які самі не люблять ходити в гості. Та й у цілому легкими на підйом їх назвати не можна: наприклад, їх не надто надихає перспектива зібрати валізу і відправитися за враженнями в далекі краї. Професійне зростання не має для Ангеліни такого значення, як для багатьох інших представниць прекрасної половини людства. Однак якщо жінка буде чітко уявляти свої вигоди, якщо перед нею відкриються привабливі, що не примарні перспективи, то вона може проявити завзятість та цілеспрямованість. Рідко у неї складаються гармонійні, рівні стосунки з колегами та іншими оточуючими: позначається непростий характер. Літні Ангеліни зазвичай рано стають заміжніми жінками, але нерідко їх союз є невдалим. Остання обставина ріднить їх з представницями імені, народженими в осінні місяці. Також літні Ангеліни вельми довірливі, що нерідко обертається для них неприємностями. Народились взимку вперті, незговірливі; їх характер чимось нагадує чоловічий. Не гидують обманом, якщо це принесе їм якусь вигоду.

Сумісність імені Анжеліна Що значить ім’я Анастасія Що значить ім’я Аміна Що значить ім’я Анеля Що значить ім’я Анжела

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>