Головна / Імена / Що означає ім’я Анастасія. Ім’я Анастасія: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Анастасія. Ім’я Анастасія: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Анастасія. Ім’я Анастасія: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Анастасія, жіноче ім’я, повне ім’я від Настя, Нюся, походження – давньогрецьке, значення імені Анастасія – “відроджена”, “повернута до життя”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Скорпіон.

Відповідний імені знак – Плутон.

Талісман-камінь, мінерал, метал – малахіт, опал, смарагд.

Талісман-колір – темно-зелений, оранжевий.

Талісман-рослина – орхідея, жасмин.

Талісман-тварина – сіамська кішка.

Найбільш вдалий день – вівторок.

Схильність до таких рис, як – інтуїція, серйозність, слабка воля, ідеалістичність.

Іменини Анастасії – 4 січня, 23 березня, 5 і 28 квітня, 10 травня, 1 і 9 червня, 4 та 17 липня, 10 серпня, 11 листопада, 12 листопада, 26 грудня.

Дівчинка на ім’я Анастасія в дитинстві є загальною улюбленицею. І не дивно: милу Настуню, якій чужі злоба, дратівливість, мстивість, неможливо не любити. Образити, обдурити її простіше простого, бо вона нехитра і беззахисна. Предметом занепокоєння батьків часто стає слабкий апетит дівчинки, їдець вона дуже поганий. З дитинства вона не є гарячою прихильницею будь-якої домашньої роботи. Привчити Настю до того, щоб вона підтримувала в своїй кімнаті порядок, клала речі на місце і т.п. батькам досить складно. Навички приготування їжі, шиття дівчинка успішно набуває рано, але користуватися ними в подальшому житті вона стане, лише коли буде з’являтися ентузіазм. У Анастасії багата фантазія і тонка душевна організація, вона мрійлива і обожнює казки. Їй подобаються витончені, красиві речі, кімнати, заставлені букетами квітів і кімнатними рослинами. Вона любить вчитися; склад розуму змушує її глибоко проникати в суть речей, у всі вносити ясність. Водночас володарка імені може похвалитися розвиненою інтуїцією, яка стає основою для появи дару передбачення. Однак якщо вона любить когось, то відносно цієї людини внутрішній голос може зрадницьки мовчати. Якщо життя жінки на ім’я Анастасія немає будь-якої масштабної мети, значить, вона буде відчувати дискомфорт. Такий може стати улюблена робота або виховання не менш улюблених дітей. Анастасія не любить ворогувати, вона вважає за краще витрачати свою енергію не так на з’ясування відносин і не на підступи, а на перетворення ворогів на друзів. Їй подобається дарувати подарунки, що відрізняються особливою оригінальністю, у неї прекрасний смак. Має всі передумови, щоб досягти успіху на ниві психології, дошкільного виховання, акторської майстерності. Більш інших їй підходять професії, що мають безпосереднє відношення до мистецтва. Але чи здатна вона стати і діловою жінкою, чому посприяють її завзятість і строгість. У шлюб, як правило, вступає рано і не завжди вдало. Її серце зовсім не є неприступною фортецею: у Насті дуже розвинене почуття жалості, її нескладно чимось зворушити, крім того, вона вельми сугестивності. Знаючи ці якості, чоловік може викликати інтерес до своєї персони. Але тут йому важливо не переборщити, тому що Насті подобаються більше за інших мужні, сильні чоловіки, тому нерідко вона стає дружиною військовослужбовця. Фліртувати і кокетувати, і вже тим більше шукати більш серйозні пригоди на свою голову Анастасія не стане, зберігаючи вірність чоловікові. Повністю присвячує себе дітям. Вони, як правило, рано стають самостійними, і тоді матері не залишається нічого, окрім як переживати за них, думати над тим, як їм допомогти в житті. Для неї корисно більше довіряти і Провидінню, і самим близьким – так буде краще для всіх, допоможе їй уникнути непотрібних стресів. З родичами чоловіка, в тому числі зі свекрухою, у неї складається повне взаєморозуміння. Власниця такого імені живе, налаштовуючись лише на хороше. Святом для неї є щогодини земного буття.

Сумісність ім’я Анастасія Що значить ім’я Аміна Що значить ім’я Амелія Що значить ім’я Ангеліна Що значить ім’я Анеля

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>