Головна / Імена / Що означає ім’я Альберт. Ім’я Альберт: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Альберт. Ім’я Альберт: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Альберт. Ім’я Альберт: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Альберт, чоловіче ім’я, повне ім’я від Алик, походження – древньогерманська, значення імені Альберт – “благородне блискання”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Близнюки.

Відповідний імені знак – Меркурій.

Талісман-камінь, мінерал, метал – турмалін, гірський кришталь, скло.

Талісман-колір – фіолетовий.

Талісман-рослина – петрушка, селера, горіх.

Талісман-тварина – жайворонок, лелека, мавпа, лисиця.

Найбільш вдалий день – середа.

Схильність до таких рис, як – самостійність, волелюбність, рішучість.

Іменини Альберта – 8 апреля, 12 вересня, 15 листопада, 24 листопада.

Хлопчик на ім’я Альберт зростає енергійним, живою дитиною. Особливо невгамовними в ранньому дитячому віці є володарі імені, що народилися в грудні. Піддані ангинам і фарингіту; відрізняються хорошим апетитом, наслідком чого нерідко стає перегодовування. Це сміливі діти, одночасно сильні і добрі. Це добре відчувають тварини, які так і тягнуться до них. Маленький Альберт може без остраху підійти до великої собаці і навіть її погладити. Опис імені має свої особливості залежно від того, в який час року з’явився на світ названий їм осіб. Так, зимові Альберти відрізняються дуже сильним, вольовим характером. У їх сім’ях усіма домашніми справами заправляють дружини, але справжньою главою сім’ї, за яким незмінно залишається останнє слово, є саме Альберт. Представники імені, що народилися у весняні місяці, є надійними, сильними, стриманими, трохи вальяжно і ледачими людьми. Жінки відчувають до Альберту живий інтерес, але він цим не користується, оскільки за природою своєю однолюб. Уникає суспільства занадто нав’язливих особ; дружиною його стає добра, спокійна, розумна жінка, з якою він перед укладенням шлюбу зустрічається досить довго, не поспішаючи під вінець. Мати відразу кілька партнерок для нього немислимо. Водночас секс для нього має велике значення, тому для чоловіка на ім’я Альберт важливо, щоб в інтимному житті з дружиною панувала гармонія. Якщо така відсутня, він швидше розлучиться, ніж заведе інтрижку на стороні. Альберт воліє не вникати в домашні справи, але от виховання дітей повністю бере на себе. Із задоволенням водить їх на стадіон, намагаючись раніше долучити до спорту, вивозить у вихідні на природу. Для річний Альберт – м’яких, спокійних людей – дуже важливий психологічний комфорт. Сварки, конфлікти – абсолютно не їх стихія, тому надійні, міцні, врівноважені сімейні стосунки вони дуже цінують. Лідерство їм ні до чого, тому супутницею життя такого чоловіка стає віддана, енергійна, рішуча жінка, здатна самостійно займатися всіма домашніми питаннями. Володар цього імені воліє перебувати в тіні, не привертати увагу, немов соромлячись сили, якою обдарувала його природа, не йти на контакт першим. Проте спілкуватися з ним легко і приємно. Його не можна назвати по натурі бійцем і воїном, але на честь і інтереси сім’ї і свої власні він нікому зазіхнути не дасть. До портрета липневого Альберта можна додати і такий штрих:

У дитячі роки він, як правило, має досить значні габарити. Але замість того, щоб бути грозою району, він бере на себе місію покровителя малечі і всіх слабких і беззахисних. Це дуже поступливий і добра людина. Альберт, що народився восени, відрізняється хазяйновитістю. Він ніколи не забуде, що потрібно купити в магазині, повертаючись з роботи; в будинку у нього завжди все є. Турботу про матеріальне забезпечення сім’ї він бере на свої плечі і справляється з цим завданням вельми вдало. Прагне до того, щоб у нього була власна ділянка землі, де він міг би собі на втіху попрацювати. Предметом особливої ​​його пристрасті є розведення троянд. Дуже подобається чоловікові з цим ім’ям возитися з дітьми, і ті відповідають йому повною взаємністю.

Сумісність ім’я Альберт Що значить ім’я Алоїз Що значить ім’я Аліхан Що значить ім’я Альфред Що значить ім’я Амадей

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>