Головна / Імена / Що означає ім’я Афанасій. Ім’я Афанасій: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Афанасій. Ім’я Афанасій: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Афанасій. Ім’я Афанасій: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Афанасій, чоловіче ім’я, походження – давньогрецьке, значення імені Опанас – “безсмертний”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Риби.

Відповідний імені знак – Юпітер.

Талісман-камінь, мінерал, метал – корал.

Талісман-колір – фіолетовий.

Талісман-рослина – лілія, сосна.

Талісман-тварина – дельфін.

Найбільш вдалий день – четвер.

Схильність до таких рис, як – скромність, спокій, нерішучість, волелюбність.

Іменини Афанасія – 7, 17, 20, 26 і 31 січня. 13 і 28 лютого. 5, 7, 21 і 22 березня. 3, 6, 15 і 30 травня. 5 і 16 червня. 3, 18 і 31 липня. 2, 6 і 20 серпня. 4, 10, 12, 18, ​​22 і 25 вересня. 11 і 28 жовтня. 5, 7, 9, 10, 20 і 25 листопада. 5, 9 і 15 грудня.

Афанасій володіє вельми приємною зовнішністю і настільки ж приємним характером. Це скромний, добрий, неконфліктний, часом нерішуча людина. Чи не кар’єрист, його просування по службі йде не швидко. Багато рис характеру володаря цього імені залежать від того, в який час року він народився. Так, зимовий Афанасій більше слухає, ніж говорить, але якщо доведеться сперечатися, він заради встановлення справедливості (а ще й з упертості) буде гаряче відстоювати свою точку зору. У повсякденному житті ці люди не вважають за потрібне нав’язувати кому-небудь свою думку; у них зазвичай багато друзів. Все, за що беруться, неодмінно доведуть до кінця. Це любителі подорожей, обдаровані літературними здібностями люди з відмінною пам’яттю. У Опанаса є задатки для того, щоб стати талановитим ученим і письменником. Весняні Афанасії відрізняються найважчим вдачею. У них начисто відсутня критичне ставлення до себе, зате вразливість і образливість гіпертрофовані. Вони не сприймають насильства, власна незалежність, свобода є чи не головною їх цінністю. Недолюблюють відрядження, оскільки сильно прив’язуються до місця, де живуть. Такий Афанасій може прийняти сан священика, але від мирського імені не відмовляється. Нерідко в їх житті буває два шлюби. Комунікабельні Афанасії, що з’явилися на світ восени, відрізняються самим гуманним характером. Навколишні завжди можуть розраховувати на їх безкорисливу допомогу. Охоче ​​допомагають по господарству, люблять возитися з тваринами.

Сумісність імені Опанас Що значить ім’я Аскольд Що значить ім’я Архип Що значить ім’я Ахмет Що значить ім’я Ашот

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>