Головна / Відносини / Що насправді збуджує чоловіків: жіночі помилки і дані вчених

Що насправді збуджує чоловіків: жіночі помилки і дані вчених

Більшість жінок вважають , що дуже добре розуміють своїх чоловіків і їхні сексуальні бажання. Вони майстерно застосовують перевірені часом прийоми спокушання , збуджуючи кохану людину. Але не завжди ці прийоми ефективні, навіть якщо їх пропонують модні глянцеві журнали. Просто сучасні чоловіки стали більш розпещеними питаннями жіночої сексуальності і вже давно не мліють від виду атласною туфельки на високих підборах або спокусливого вирізу в сукні.

Проаналізувавши дослідження та опитування серед чоловіків , сексологи і соціологи виділили основні моменти , які збуджують чоловіка і пробуджують в ньому сексуальне бажання.

Жіноча помилка: Його збуджує коротка спідниця .

Відповідь : Насправді для чоловіка дуже привабливою є жінка в джинсах , які ідеально облягають її фігуру. Багатьох заводить вигляд жінки , одягненої в чоловічу сорочку з розстебнутій гудзиком вгорі. А дівчина, одягнена в чоловічу футболку , яка ледь прикриває її сідниці , здатна звести хлопця з розуму.

Жіноча помилка : Його збуджують стрінги і сексуальну нижню білизну.

Відповідь : Правильно підібрана нижня білизна може порушити чоловіка , але стринги не входять до цього списку сексуальності. Всупереч жіночим чеканням , чоловіки взагалі не вважають їх еротичним елементом нижньої білизни. З приводу кольору чоловіки сходяться в одній думці : біле , рожеве і синє білизна не стимулює бажання зайнятися сексом.

Жіноча помилка : Його збуджують ласкаві й ніжні слова .

Відповідь : Слова ласки швидше збуджують прекрасна стать , ніж представників чоловічого населення. Більшість чоловіків стверджують , що їх « заводять » непристойні сексуальні фрази , які партнерка вимовляє під час інтимної близькості або в момент прелюдій .

Жіноча помилка : Його збуджує ласкава усмішка і ніжний образ.

Відповідь : Дослідження англійська вчених показали , що багато чоловіків збуджуються від виду злий жінки. Це пояснюється тим , що в момент гніву і емоційної напруги у жінки починають блищати очі , частішає дихання , серцебиття і красиво піднімається груди. А це дуже « заводить » чоловіка .

Жіноча помилка : Його збуджує ідеальна фігура .

Відповідь : Численні опитування серед чоловічого населення спростували цей факт . 55 % чоловіків вважають найпривабливішим – ходу і кокетливий ( що закликає ) погляд жінки , а 40 % чоловіків збуджує жіночий темпераментний характер.

Що насправді збуджує чоловіків жіночі помилки і дані вченихАромати . Тут жінка не помиляється , адже чоловік дійсно « сходить з розуму» від певних запахів , які асоціюються з сексуальністю : аромати іланг- ілангу , шавлії , сандалового масла. Ніжність і чуттєвість забезпечують аромати хвої , ванілі і апельсинового дерева.

А ще чоловіка збуджує жінка, що тільки що вийшла з душу , з мокрими волоссям і вологим тілом. Це теж саме, як якщо б вона потрапила під проливний дощ , і у неї не виявилося з собою парасольки.

Чоловіка збуджує те, як жінка їсть. Якщо чуттєво і апетитно кусати фрукт або повільно , потягуючи пити сік з трубочки , то чоловік навряд чи залишиться байдужим.

Є багато моментів , які здатні порушити чоловіка . Але важливо пам’ятати: у відносинах завжди мають бути присутні любов і пристрасть , інакше всі інші способи виявляться марними.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>