Головна / Краса / Здоров'я / Що можна підчепити в громадському туалеті ?

Що можна підчепити в громадському туалеті ?

Вермінофобія – страх підчепити мікроби , бактерії , черв’яків , комах. Сам термін з сучасного психіатрії , а ось фобія – НЕ нова , родом з дитинства. Колись нас лякали страшилками про мікроби … і налякали . Тепер для деяких людей похід в громадський туалет межує з параноєю .

Що можна підчепити в громадському туалетіВсенародний міф про те , що не можна сідати на унітаз в громадському туалеті , має місце бути! Ця фобія цілком виправдана. Зручно всідатися на унітаз лікарі рекомендують тільки вдома , в той час як у громадських туалетах доведеться справляти потребу напівкоштує або ретельно викладати паперові рушники по всьому краю сидіння. Адже не дарма в у престижних закладах (готелі та міжнародні аеропорти) , у вбиральні завжди знайдеться пачка одноразових « сідушок ». Особливо варто побоюватися жінкам . І ось чому.

Гінекологи роз’яснюють: жінка не може бути впевненою в тому , що всі , хто відвідував туалет раніше , дотримувалися правил особистої гігієни. І якщо у вас на статевих органах є якісь рани або свіжий поріз від бритвеного верстата – це найпростіший спосіб заробити статевий герпес або бородавки. Також жіночі статеві органи погано захищені , тому мікроби можуть потрапити на них разом з бризками сечі , що вдаряються об стінки унітазу .

Крім цього , в громадських туалетах вас можуть чекати віруси і бактерії , які в подальшому можуть стати причиною розвитку таких захворювань: кольпіт (запалення піхви) , уретрит (запалення сечовипускального каналу ) , статевий герпес ( якщо є тріщини і рани на статевих органах) , кондиломатоз ( генітальні бородавки) , молочниця ( дріжджовий кольпіт) .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>