Головна / Різне / РОЛЬ ПАРОКОНВЕКТОМАТА В СУЧАСНОМУ РЕСТОРАНІ

РОЛЬ ПАРОКОНВЕКТОМАТА В СУЧАСНОМУ РЕСТОРАНІ

Кухня будь-якого сучасного ресторану сильно відрізняється від кухні закладу створеного, скажімо, у 80-х роках. Останнім часом на ринку спостерігається стійка тенденція до збільшення посадкових місць і скорочення робочого простору кухні. Яким чином це відбувається? Здавалося б меню не зазнає змін, досвід кухарі теж…залишилося звернути увагу на обладнання. І ось тут якраз і криється відповідь на поставлене питання!

В даний час на ринку професійного обладнання присутня обладнання, без якого на даний момент складно уявити професійну кухню – пароконвектомат.

Пароконвектомат - «універсальний солдат» здатний робити практично все: смажити, запікати, пасерувати, тушкувати, варити і тд. При тому, важливо відзначити, що готувати рибу, м’ясо, овочі та хлібобулочні вироби пароконвектомат може одночасно. І ви можете бути впевнені – продукти при готуванні не втратять оригінальний смак і не придбають не властивий їм запах отриманий від «сусіда».

Другий плюс обладнання – універсальність. Пароконвектомат, що використовується на виробництві, здатний замінити до 70% іншого обладнання, призначеного для теплової обробки їжі. А це означає, що при проектуванні кухні вам вже не знадобитися дорога 6-конфорочна плита, її місце з легкістю займе 4-конфорочное пристрій. Підлоговий гриль замінить настільний аналог і тд. Не варто забувати про зменшення необхідних кухонних площ і значного виграшу за споживаної електроенергії.

Коли ваш пароконвектомат почне працювати, ви отримаєте додатковий дохід. Принцип роботи обладнання практично повністю виключає необхідність у застосуванні масла і жиру. М’ясо і риба, приготовані в пароконвектоматі, менше втрачає вагу (в порівнянні з продуктами, приготованими традиційним способом). Ну і звичайно ж витрати на обслуговуючий персонал. Адже ви більше не використовуєте безліч одиниць техніки. У вашому розпорядженні всього один пароконвектомат, але цей пароконвектомат може набагато більше!

Рекомендуємо купити пароконвекційну пічі в Інтернет-магазині “ТоргМастер”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>