Головна / Гороскоп / Рак знак зодіаку характеристика

Рак знак зодіаку характеристика

Характеристика знаків Зодіаку

Знаки Зодіаку – це 30 – градусні ділянки екліптики , а відлік знаків Зодіаку по місяцях починається від точки весняного рівнодення по ходу руху Сонця. У кожному знаку Зодіаку Сонце перебуває близько місяця і переходить в інший знак в двадцятих числах кожного місяця. Часто знаки Зодіаку плутають з зодіакальними сузір’ями . Однак знаки Зодіаку не є сузір’ями – це 12 рівних частин , на які поділено пояс екліптики ( а зодіакальних сузір’їв 13 , тринадцятий – сузір’я Змієносця ) . Астрологічні знаки Зодіаку по місяцях отримали свої назви від найближчих до них сузір’їв.

Характеристика знаків Зодіаку заснована на положення Сонця в момент народження людини. Ще в давнину люди помітили , що проходячи через 12 знаків Зодіаку , Сонце в кожному з них має своє неповторне вплив на людину та її долю. Положення Сонця в тому чи іншому астрологічному знаку Зодіаку дозволяє зробити висновок про потенціал людини і його мотиви , показує ступінь завзятості , витривалості , цілеспрямованості , а також говорить про внутрішнє і зовнішнє розвитку людини. Від розташування Сонця в астрологічному знаку Зодіаку залежить те , що дуже важко піддається коригуванню протягом життя , в тому числі темперамент , погляди на життя , здатності і недоліки.

Але крім Сонця є ще вісім планет і Місяць , які також впливають на життя людей. Ці планети можуть знаходитися не в Вашому сонячному знаку Зодіаку , а в інших знаках , і в такому випадку Ви будете значно відрізнятися від загального опису Вашого знака Зодіаку . Однак , незважаючи на те , що люди одного астрологічного знака Зодіаку можуть істотно відрізнятися один від одного , загальна характеристика знака Зодіаку в будь-якому випадку відображає риси , властиві більшості представників цього знаку Зодіаку .

ЗНАКИ ЗОДІАКУ по місяцях :

Знак Зодіаку Рак

Рак – четвертий знак Зодіаку . Його символ – клешні краба , прагнучі зімкнуться . Це символ злиття чоловічої та жіночої статевих клітин , материнства , прагнення до зростання , розвитку . Рак – знак Води , кардинальний . Управитель знака Рак – Місяць. Екзальтація Юпітера. Вигнання Сатурна. Падіння Марса.

У глибині душі Раки чутливі і сентиментальні , проте , зовні , особливо , в незнайомій обстановці це може ніяк не виявлятися . Раки виявляють свою справжню сутність , коли відчувають емоційну підтримку оточуючих. Вони уважні і співчутливі до близьких людей , тонко відчувають їх перепади настрою.

Місяць – управителька знака Зодіаку Рак , відповідає за прояв турботи , і наділяє Раков якостями мудрого батька. Як правило , Раки пишаються своїми дітьми і готові зрозуміти і прийняти будь-яку життєву ситуацію , пов’язану з ними. Для Раків велике значення мають будинок , традиції , сімейна історія та близькі. Часто при зовнішній стриманості , а іноді навіть холодності Раки мають підвищену інтуїцією , чутливістю і такою емоційністю , яка тягне за собою постійну душевну вразливість , образливість і загострені захисні реакції. Саме тому зовні Раки так стримані і замкнуті.

Як правило , вони доброзичливі , люб’язні , що в поєднанні з обережністю може дати дипломатичні здібності. Характерно велике самолюбство , часом межує з марнославством і самовдоволенням . Схильність надавати значення тому , що для інших здається дрібницями , іноді робить Раков по -дитячому безпорадними , впертими , нелогічними . Взагалі , оточуючим їх поведінка здається часом загадковим , а думки Раков вгадати нелегко.

Люди знаку Зодіаку Рак ранимі й ніжні , хоча намагаються цього не показувати. Вони одягаються в твердий панцир , що захищає їх від негараздів навколишнього життя. Тому на перший погляд Раки можуть справити враження людини надто флегматичного , товстошкірого і малочутливих . Але це враження оманливе. В їх душі постійно клубочаться сильні емоції , переживання і почуття. Раки дуже чуйно реагують на будь-який погляд , жест , слово на свою адресу. Їх тягне до тихим і затишним занять , найкраще у колі сім’ї , у них є схильність до відокремленим роздумів , марень , ідеалізму і меланхолії .

Глибоко всередині знак Рак завжди залишається дитиною – м’яким , простодушним , залежним від своїх старших родичів. І все ж м’якість і інфантильність аж ніяк не заважають йому досягати успіху в житті. При всіх своїх ” дитячих ” якостях Раки здатні проявити далекоглядність , хитрість і спритність , а часом і схильність до інтриг . Використовуючи ці якості , Раки можуть успішно просуватися в соціальному житті , в самих різних видах діяльності .

Тонка чутливість і, з іншого боку , здатність до наполегливої ​​праці – все це дає Ракам можливість успішно займатися мистецтвом , художньою творчістю , музикою , літературою. Вони також можуть з успіхом працювати в сфері бізнесу , медицини або морської справи , а також викладати.

Раки дуже цінують гроші і той комфорт , який вони можуть дати . Як правило , їм вдається правильно розпорядитися заробленим , зберегти і примножити капітал . Люди цього знаку можуть досягти успіху у сфері фінансової , банківської діяльності. Їх інтуїція допоможе зробити правильний вибір.

Домінує в цьому знаку Зодіаку Юпітер наділяє Раків привітністю і великодушністю . Але в той же час більшість Раків вкрай самолюбні , не вміють іронізувати над собою і ображаються на жарти інших . Вони схильні поважнічать , печуться про свій авторитет , і часто прагнуть до керівної посади . Рак- начальник авторитарний , але поблажливий і багато прощає . Якщо знак Рак – підлеглий , то з ним треба говорити тільки по -хорошому , тиску він не переносить.

Марс у падінні призводить до того, що неагресивний Рак часто відчуває світ як конфліктний . Його дія спрямована на підтримку і збереження існуючого стану і традицій. Йому потрібна підтримка в діях. Знак Рак миролюбний і рідко вступає у відкриту конфронтацію , однак на порозі власного будинку здатний дати відсіч будь-кому. Рак насилу розгойдується і повільно починає свої справи.

Сатурн тут знаходиться у вигнанні , він ніби загнаний всередину , тому, незважаючи на зовнішню м’якість , Рак завжди має твердий внутрішній стрижень , що дозволяє йому тримати себе під контролем. Слабкість Сатурна робить його погано організованим , розкиданим , що не вміють дотримуватися дисципліни , погано які планують свій час. Він же дає Ракам сильну емоційну вразливість при зовнішній сухості і строгості. Рак консервативний, деколи надмірно , але він щирий патріот і хранитель сімейних і національних традицій.

У любові знак Рак – невиправно романтична натура. Любов повністю занурює його в рідну стихію – океан глибоких емоцій , тонких драматичних переживань, мук, фантазій і надій. Тому дійсність може сильно розчарувати Рака – вона надто далека від його мрії. У шлюбі для Раків важливі надійність , затишок , тихе сімейне благополуччя , традиційні сімейні цінності. Сім’я , діти, дім – все це дуже важливо для Раків , і тому вони можуть сприймати життя досить похмуро доти , поки не знайдуть міцного сімейного стану.

Сильні сторони характеру знака Рак: чуйність, чутливість, інтуїтивність , прихильність до сім’ї , патріотизм. Можливі недоліки: зневіру, мінливість настрою , скупість , консерватизм .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>