Головна / Гадання / П’ятірка Кубків: значення карти Таро

П’ятірка Кубків: значення карти Таро

П’ятірка Кубків: значення карти Таро

П'ятірка Кубків

П’ятірка Кубків: значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Основна тема цього Аркана – розчарування, скорботу за втраченим.

Це, з одного боку, може означати нездійсненність того, на що людина дуже сильно розраховував, а з іншого – переживання з приводу розставання з чимось важливим і значущим.

Це карта деструктивних емоцій, емоційної кризи, депресії.

П’ятірка Кубків говорить про те, що доведеться пройти через важкий період.

Але, в той же час, вона символізує і десь маячить світлу смугу.

Правда, тільки у випадку, якщо людина зуміє «перехворіти» своєю проблемою;

якщо ж просто сісти і страждати пасивно, без кінця продався горю, то проблема не піде ще дуже-дуже довго.

Разом зі Смертю П’ятірка Кубків символізує, що розставання (з чимось) неминуче, з Судом – що людина цілком в змозі впоратися зі своїми невдачами і втратами, з Дев’яткою Кубків – що людина переоцінює значимість виникли перед ним труднощів.

Перевернуте положення У перевернутому вигляді П’ятірка Кубків говорить про можливість повернення втраченого, про необхідність (і умінні) поглянути на ситуацію по-новому.

Найбільший негатив, про який можна говорити у зв’язку з такою П’ятіркою, – це заперечення проблем, помилкове благополуччя.

У подієвому плані така карта трактується як новина, приїзд (або повернення) старого друга, примирення з близькою людиною.

Особливо позитивна така карта в розкладі, якщо вона випала в парі з Закоханими.

Крім того, з перевернутою Четвіркою Жезлов перевернута П’ятірка Кубків позначає матеріальну підтримку з боку родича.

Любов і відносини Пряме положення У розкладах на взаємини П’ятірка Кубків зазвичай трактується як заплутаність, плутанина в почуттях, емоціях, відчуттях.

Вона з великою часткою ймовірності позначає ще охоловши образи і переживання після серйозних сварок, розлучення тощо, коли людина ще не здатна міркувати тверезо.

Такий Аркан якнайкраще характеризує молодих людей з їх юнацьким максималізмом і безкомпромісністю.

Якщо поруч з П’ятіркою Кубків виявилася Трійка Мечів, то це означає, що людину дуже поранили, образили або розчарували, і його переживання та емоції справедливі.

А з Магом цей Аркан показує, що людина усвідомлює свою залежність, підзвітність комусь, але не в силах з цим боротися (що і викликає бурю в душі).

Перевернуте положення Перевернута П’ятірка Кубків у контексті особистих відносин – це період, коли людина поступово оговтується від втрати близької людини, а також починає бачити перед собою світлі перспективи в любові і дружбі.

На побутовому рівні такої Аркан може означати клопоти, пов’язані з приїздом рідні, або ж побутові сварки і розбіжності.

З двійки Кубків перевернута П’ятірка Кубків вказує на усвідомлення власних помилок і готовність, нарешті, бачити у своєму житті і позитив.

А якщо разом з таким Арканом випадає 6 Мечів, то цю пару слід тлумачити як щось подібне світлого смутку, коли висновки зроблені, образи відпущені, але спогади іноді ще турбують пам’ять.

Кар’єра Пряме положення Для кар’єри це досить проблемна карта.

Вона символізує всілякі не складаються обставини – провальні проекти, невиконані обіцянки, збитки і т.п.

Якщо такий Аркан випадає як карта аналізу, яка повинна вказати на причини труднощів, то вона може означати нерішучість, мінливість, схильність до відходу від проблем замість їх вирішення.

Крім іншого, П’ятірка Кубків у даному контексті може позначати небажання задовольнятися «синицею в руках» і безперспективну погоню за міражами.

У комбінації з Імператором цей Аркан слід трактувати як неприємності на робочому місці, а з Колісницею – неприємну дорогу.

Перевернуте положення Така П’ятірка для професійної сфери може означати, по-перше, нову роботу, про яку людина переживає (складеться – не склалося), по-друге, відновлення перерваних ділових контактів, по-третє, необхідність (чи готовність) розпочати справу заново.

У деяких ситуаціях можна говорити ще й про небажання або про невміння бачити труднощі і, як наслідок, спроби «обійняти неосяжне».

Останній варіант трактування відмінно відображає комбінації перевернутої П’ятірки Кубків і П’ятірки Монет.

Крім цього, в парі з Місяцем така карта означає, що людина переживає через можливої ​​зради, а з Світом – що всі переживання і побоювання марні.

Рада карти Таро Прийміть своє горе чи розчарування і перехворівши ім.

Так, ваше положення справ не ідеально, але ж це – життя.

Потрібно пам’ятати, що у палки завжди два кінці, у медалі – дві сторони.

До того ж, з головою занурюючись в деструктивні думки і емоції, ви ризикуєте пропустити щось по-справжньому важливе у своєму житті.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Автор: таролог Ірина Заводіна спеціально для www.predskazanie.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>