Головна / Відносини / Прикмети на весіллі: чому можна вірити

Прикмети на весіллі: чому можна вірити

Весільні прикмети розповідають про те , як жити довго і щасливо. Яким з них можна вірити , а які краще сприймати як жарт ? Наприклад , якщо наречена курить , то це до великих витрат .

Чи потрібно вірити забобонам ?

Чи потрібно вірити забобонам ? Чи правда , що весільні салони повинні пропонувати тільки нові сукні? Що буде , якщо дорогу нареченій перебіжить чорна кішка ? Ці та сотні інших питань хвилюють молодят. Які ж бувають прикмети , чи потрібно їм вірити?

Прикмети на весілліВважається , що гроші на весіллі завжди приведуть до багатства молодят. Якщо в келихи нареченому і нареченій були покладені монети , то їх потрібно після всіх урочистостей зберігати вдома під скатертиною . Це допоможе родині ніколи не мати потребу в грошах . До речі , в келихах ні в якому разі не повинно залишатися вино. Є думка , що це призведе до сліз під час подружнього життя.

Звичайно , весільне плаття теж овіяне безліччю забобонів. Наприклад , воно має бути чистим. Навіть одне маленьке і майже непомітне плямочка може стати причиною сварки на весіллі. Багато говорять про те , що наряд обов’язково повинен бути новим , інакше він може зберегти в собі невдачі й образи попередньої нареченої. Твердження це досить спірне . Вірити йому чи ні , вирішувати повинна тільки наречена.

Що стосується кілець , то забувати їх не можна ні в якому разі . Це погана прикмета. А ось одружуватися з кільцями батьків нареченого або нареченої – може , і хороша традиція , але молоді можуть повторити долю своїх батьків . Якщо їх шлюб був безхмарним і щасливим , то нічого поганого в такій прикметі немає.

Вважається , що під час вінчання не можна дивитися в очі один одному. Звідки пішла ця марновірство , незрозуміло , але якщо молоді подивляться в очі один одному , то цілком імовірно , що пізніше хтось із них зважиться на зраду.

Відповідно до іншого марновірству нареченій краще не митися перед весіллям. Чому ? Якщо під час церемонії у неї буде свербіти ліва долоня , то це знак того , що в будинку її завжди буде багато грошей. Свербить права долоня ? Готуйтеся зустрічати гостей , у вашій родині завжди буде весело і шумно.

Є й забавні забобони. Наприклад , якщо наречена курить і любить випити , значить , молодят чекають великі витрати. Якщо ж наречена зовсім відмовляється від алкоголю , то життя у чоловіка і дружини буде нудною. Такі прикмети , швидше за все , можна віднести до смішним , ніж правдивим. Краще вірити в те , що все буде добре , навіть якщо в день одруження всі чорні кішки в місті вирішать вам перебігти дорогу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>