Головна / Відносини / Прийоми пікаперів на практиці

Прийоми пікаперів на практиці

Настала весна , а це означає , що ось-ось на полювання за жіночими душами вийдуть пікапери всіх мастей і розмірів. Щоб гідно зустріти цих представників чоловічої статі , ми вивчили літературу , якої напихають своїх підопічних гуру пікапа .

Типовий пікапер навіть не замислюється про те , що у нього є всі шанси не тільки понести в жменях розбите серце і зганьблену почуття власної гідності , але й отримати порцію сльозогінного газу з балончика.

Прийоми пікаперів на практиціПікаперські прийоми можна умовно розділити на дві категорії: як познайомитися з дамою і як довести її до ліжка після знайомства.

Тут варто відразу зазначити , що в цих книгах є і хороші поради , які в основному зводяться до імітації поведінки нормального чоловіка . Веселощі починається , коли гуру пікапа приймаються говорити про “розрив шаблону” .

Згідно з поширеним порадою , відмінний спосіб зацікавити дівчину і викликати її розташування – це відразу взяти її за руку або обійняти за плече. Особливо просунуті гуру радять не відпускати дівчину , якщо вона починає вириватися . Мовляв , повириваємо і заспокоїться . Мабуть , типовий пікапер навіть не замислюється про те , що у нього є всі шанси не тільки понести в жменях розбите серце і зганьблену почуття власної гідності , але й отримати порцію сльозогінного газу з балончика.

Другим способом так розірвати дівчині шаблон , що не допоможе ніяка гіменопластіка , вважається поетична п’ятихвилинка . У цьому випадку пікапер вже не постає в образі брутального мачо , а зображує романтика , тонко відчуває жіночу душу. Тут існує два ризику – або жінка не любить поезію , і тоді в її очах боязкий юнак виглядає корабельним клоуном ; або жінка любить поезію , розбирається в ній , і тоді цитати про ” троянди – морози ” наведуть її на думку про те , що перед нею стоїть людина – ідіот , чия суперздатність полягає в умінні нести нісенітницю . Виняток становлять чоловіки , розбираються в поезії , але таких серед пікаперів зникаюче мало.

Але давайте припустимо, що наш пікапер вже познайомився з дівчиною і тепер планує її спокусити. Стандартних рад тут існує три:

  1. Іноді пропадати на 5-7 днів , а потім загадково мовчати про те , де був , поки дівчина не змучить здогадками і сама не запитає .
  2. Грати в ” ближче – далі”. Сьогодні він ніжний і уважний , а завтра холодний і привабливий як фруктове морозиво.
  3. Загравати з її подругою , консультуватися з приводу якоїсь міфічної дівчини – коротше , всіляко викликати ревнощі.

Тобто , якщо чоловік веде себе відштовхуюче і викликає бажання занести його номер телефону в чорний список ( а краще роздрукувати і спалити ), значить , він так заграє і прагне сподобатися. Чи варто відповідати такому чоловікові взаємністю ? Вирішувати тобі .

Настала весна , а це означає , що ось-ось на полювання за жіночими душами вийдуть пікапери всіх мастей і розмірів. Щоб гідно зустріти цих представників чоловічої статі , ми вивчили літературу , якої напихають своїх підопічних гуру пікапа . Типовий пікапер навіть не замислюється про те , що у нього є всі шанси не тільки ...

Review Overview

User Rating: 4.7 ( 1 votes)
0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>