Головна / Краса / Здоров'я / Пружні сідниці: поради від Дженіфер Лопес

Пружні сідниці: поради від Дженіфер Лопес

Хочете знати, яку зоряну зарядку виконує Дженніфер Лопез ? Ці вправи для сідниць , розроблені її персональним тренером , допоможуть підтримувати у формі нижню частину вашого тіла.

Пружні сідниці поради від Дженіфер ЛопесМожливо, найбільшим досягненням Дженніфер Лопез в Голлівуді стала зміна понять привабливості , прийнятих в « зоряної » середовищі . Джей Ло довела: спокусливі округлі форми – це красиво , сексуально і привабливо , і зовсім не обов’язково бути дуже худий , щоб викликати заздрісні погляди оточуючих , як чоловіків , так і жінок.

Співачка , актриса , танцівниця , дизайнер і мама близнюків володіє такою приголомшливою формою сідниць , що змушує тисячі жінок годинами робити присідання і випади . Ми знаємо , що вам дуже цікаво – як вона примудряється зберігати свою фігуру. Ось кілька вправ від тренера Джей Ло , що допомагають створити і підтримувати гарну форму сідниць і завжди бути в тонусі.

Ганнер Петерсон , тренер Дженніфер , пропонує вправи для роботи над сідницями і стегнами.

Випади з скручуваннями

Початкове положення: поставте ноги паралельно , на ширину плечей , руки по швах. Виконайте широкий крок назад лівою ногою , не змінюючи положення правої . Стопа лівої ноги повинна « дивитися» вліво , стопа правої – чітко вперед. Розгорніть корпус вліво і нахиліться до правого стегна . « Ковзаєте » руками вгору- вниз по обидва боки правої гомілки , намагаючись, щоб коліно не нависало над носком стопи , тобто кут згину ноги був не більше 90 градусів. Ви повинні відчувати напругу в правому стегні. Поверніться у вихідне положення і повторіть з іншою ногою. Виконайте вправу 12-15 разів , міняючи сторони.

Петерсон також пропонує вправу для підтримки у формі верхньої частини тіла. Один рух опрацьовує м’язи рук , спини , ніг і сідниць.

9 вправ для підтягнутих сідниць

Поставте ноги на ширину плечей , візьміть 1.5 – 2 – кілограмові гантелі в кожну руку , підніміть вгору руки , зігнуті в ліктях під кутом 90 градусів , долоні дивляться вперед. Тримаючи м’язи живота напруженими , а спину прямою , присядьте . Піднімаючись , розгорніть тіло вліво , дозволяючи стопах повертатися на підлозі. Водночас підніміть руки з гантелями вгору. Поверніться у вихідне положення. Змініть сторону і повторіть. Зробіть 16 повторень , змінюючи боку , в три підходи .

Спробуйте кардіо

« Регулярно отримуйте кардіонагрузку , яка використовує ресурси всього тіла , щоб створити більше м’язової тканини і спалити зайві калорії за меншу кількість часу» , – говорить Петерсон . Займіться веслуванням або робіть вправи на гребному тренажері. « Гребля не перевантажувати суглоби і задіє кожен м’яз » , – стверджує він.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>