Професія Риб

Які професії підходять Рибам.

Професія знака Зодіаку Риби 19.02-20.03

Стихія Риб – це мистецтво, адже у них, як ні в кого іншого, розвинене почуття прекрасного.

Артист, музикант, поет, письменник, скульптор, художник, режисер – у всіх цих професіях представники даного знаку здатні досягти помітних успіхів.

Під сузір’ям Риб народилося досить багато соціологів, філософів, що теж не дивно.

Знак Зодіаку Риби

Люди цього знаку можуть чудово зарекомендувати себе і в науковій, особливо дослідницької, діяльності, тим більше що вони мають гарну пам’ять.

Працювати в сфері математики та інших точних наук Рибам допомагає абстрактне мислення.

Цілком можуть вони мати справу з цифрами, обчисленнями, тобто

ставати інформатики, бухгалтерами, фінансистами.

Завдяки надзвичайно розвиненою інтуїції з представників цього знаку можуть вийти відмінні детективи, непогані викладачі, вчителі та вихователі.

Терплячість Риб, їх звичка робити все грунтовно, ретельно, на совість, сприяють тому, що вони стають археологами, годинникарями, електриками, столярами, монтерами, фахівцями з точній механіці, граверами.

З людей цього знаку Зодіаку виходять хороші спортсмени, які займаються цим на професійній основі.

Вони не здаються, не вішають ніс після поразок і мають міцні нерви, що парадоксальним чином поєднується з чутливістю їх натури.

Якщо говорити в цілому, то в очах Риб є непривабливими професії, де залишається незатребуваною їх любов до людей, добросердя, співчутливість. Не дивно, що з представників (точніше, представниць) цього знаку виходять відмінні медичні сестри та доглядальниці, та й у цілому медицину можна вважати досить привабливою для Риб сферою діяльності.

Дуже вдалим вибором для них є і благодійність, меценатство. З іншого боку, Рибам категорично не рекомендуються професії, які передбачають наявність у фахівці якостей прямо протилежних.

Скажімо, робота м’ясником зробить представника цього знака нещасною людиною.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>