Головна / Краса / Здоров'я / Позаматкова вагітність більше не перешкода дітородіння

Позаматкова вагітність більше не перешкода дітородіння

Рідкісний випадок ектопічної вагітності стався в Танзанії , де місцева мешканка успішно народила дитину, яку вона виносила не в матці , а в черевній порожнині. Малюк з’явився на світ повністю здоровим.

Позаматкова вагітність

Африканські лікарі повідомляють про рідкісному випадку позаматкової вагітності , що мали місце в Танзанії. 22 -річна вагітна дівчина на терміні в 32 тижнів з’явилася в лікарню зі скаргами на болі в животі. Вона повідомила лікарям , що її живіт перестав рухатися , а у неї самої виникли проблеми з сечовипусканням. Дівчина до цього проходила через рутинні перевірки , але вони показували , що вагітність протікає нормально .

Тепер же лікарі припустили , що майбутня мама стала жертвою анемії і який-небудь інфекції. Проте зроблені скани показали , що у пацієнтки позаматкова вагітність – її дитина весь цей час розвивався в черевній порожнині , де не було ні амниона , ні захисних навколоплідних вод. Як вважають лікарі , запліднена яйцеклітина , яка спочатку закріпилася в фаллопієвій трубі , потім разом матки потрапила в черевну порожнину.

Незважаючи на відсутність навколоплідних вод , дитина була живим і здоровим. Лікарі негайно провели операцію , і на світ з’явилася дівчинка вагою 1,7 кг. В даний час і вона , і молода мама почуваються добре , вони вже були виписані з лікарні додому. Правда , перед цим матері провели переливання крові через важку анемії.

Нерідко даний різновид позаматкової вагітності не розпізнається за допомогою УЗД. На відміну від інших видів ектопічної вагітності , при розвитку дитини в черевній порожнині є шанс на успішні пологи , але існує чималий ризик смерті матері через загрозу внутрішніх кровотеч.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>