Головна / Календар / Посадка картоплі – коли садити картоплю

Посадка картоплі – коли садити картоплю

Посадка картоплі – коли садити картоплю

Коли садити картоплю:

Картопля висаджують в травні . Кращий час для цього – коли цвіте черемха . Не варто боятися похолодання, так як в цей час грунт вже досить прогріта і зволожена.

Як садити картоплю:

У середній смузі Росії не варто садити картоплю занадто глибоко. Рекомендована глибина для її висадки – на підлогу довжини багнета лопати на піщаному грунті (приблизно 15 сантиметрів) і 7-10 см на більш важких грунтах. Так як картопля є теплолюбних рослиною, холод йде знизу не дасть бульбам йти в ріст при більш глибокій посадці. Температура грунту повинна бути не менше 12 градусів.
Після висадки можна підгорнути картоплю ще раз – тоді урожай буде раніше.
Якщо очікуються нічні приморозки, то зійшов картоплю треба підгорнути так, щоб верхівка стирчала з під землі на 2-3 – см. Або укрити картопля лутрасилом (м’яким покривним матеріалом).
Після картоплі на наступний рік на цьому ж місці добре ростуть гарбузові культури (огірки, кабачки, гарбузи і патисони).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>