Головна / Краса / Здоров'я / Похмільний синдром. Як швидко вийти з цього стану ?

Похмільний синдром. Як швидко вийти з цього стану ?

Вчора добре посиділи за столом у колі друзів?

І начебто не так багато випили , а таке відчуття , що голова тріщить по швах , а тонометр показує , що тиск скаче. Значить , все – таки , ваш організм отримав перебір алкоголю. На другий день здається , все б віддав , аби стало легше.

Як допомогти собі , що робити , щоб поліпшити стан ?

Так як ваш організм отримав велику кількість алкоголю , то спирт дуже довго переробляється в організмі. Саме це і знесилює організм , призводить до цілковитого ослаблення.

  1. Потрібно швидко рятувати себе , а саме пити багато – багато рідини , найкраще негазованої води. А доктора ще радять пити аспірин , який і головний біль знімає , і допомагає розріджувати кров , полегшить роботу серця. Головне , не пити таблетки на голодний шлунок. Це викличе нудоту і шкоди шлунку .
  2. Прийняти ванну , але ні в якому випадки не гарячу. Вичавіть в неї сік з одного лимона і одного грейпфрута. Полежіть в цій ванні хвилин 20 , але не більше. Ця ванна бадьорить і дарує відчуття бадьорості.
  3. З’їжте легкий овочевий супчик або ж бульйон , щоб запрацював шлунок , і організм трохи підзарядився . Можна замість цього чи після цього випити велику чашку чорного чаю з додаванням кореня імбиру. Тільки чай має бути не гарячим , оскільки це може повернути почуття легкого сп’яніння.
  4. Гастроентерологи та інші фахівці радять не позбуватися від похмілля черговою дозою алкоголю , тому що тимчасове відчуття полегшення переростуть в двійні гірший стан .

А краще зовсім перебирати і завжди знати свою міру.
Будьте здорові!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>