Головна / Гороскоп / Півень, китайський гороскоп

Півень, китайський гороскоп

Характеристики та опис знака Півня:
Роки: 1909, 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017, 2029

Згідно китайської культурної традиції, в образі півня знаходять своє уособлення гідність, сміливість, вірність, доброзичливість. Птах червоного кольору символізує первісну форму Сонця і виступає захисницею від вогню, а білого кольору – від злих духів. Крім того, півень асоціюється зі світанком. Корона на його голові вказує на схильності до літературної творчості, а шпори свідчать про грізне, войовничому характері. Ще одне значення цього образу пов’язане з агресивністю: півень уособлює ще й війну.

Півень в китайському гороскопі

Деякі церемонії передбачають умертвіння півня – як символ закінчення старого життя і початок нової, чистої. Ієрогліф, що означає назва цієї птиці, прийнято використовувати під час похоронного обряду з тієї причини, що він співвідноситься зі змістом ієрогліфа, що означає «удача». Прийнято вважати, що за допомогою цього ієрогліфа можна прогнати злих духів, що можуть бути присутніми на церемонії. На відміну від китайців і японців називають той же знак знаком Курча. Можливо, це пов’язано з якостями особистості людей, що народилися в ці роки. Представники цього знака, з одного боку, легкі на підйом, стрімкі, говіркі, якщо не сказати, балакучі. Але з іншого, їм притаманні проникливість, неспішність, тяга до споглядання. Буває досить складно і з одним, і з другим типом людей.

Півень, китайський гороскопЛюди, що з’явилися на світ під знаком Півня, народилися під знаком прямодушності і щирості. Вони великі сперечальники, активні учасники будь-яких дискусій, висловлюються дуже переконливо, прямо, категорично й досить часто – нетактовно. Півні – яскраві особистості, і це проявляється навіть у манері одягатися. Їм властиве гарне почуття гумору. Почуття інших людей їх мало хвилюють, вони ніколи не думають про те, щоб їх якось пощадити. Однак люди списують це на ексцентричність Пєтухов і прощають таке ставлення, вважаючи, що не можна засуджувати відвертість, незважаючи на те, що вона переходить рамки і звучить в категоричній формі.

Півень любить критичні зауваження на чужу адресу, але в свій – категорично не сприймає. Якщо хтось втручається в його особисте життя, відсіч отримає в ту ж хвилину.

Представники цього знака – громадські працівники, вони обожнюють бути в центрі загальної уваги. Дуже легко заводячи знайомства і дружбу, Півні проводять все життя в оточенні великої кількості друзів-приятелів.

Для них характерно планувати кожен свій крок, робити все скрупульозно, методично, прискіпливо. Півні діловиті, майстерний, обов’язкові, мають чудові організаторськими здібностями. Вони схильні нікому не довіряти, розраховувати тільки на свої сили, бо думають, що єдино вірне рішення здатні запропонувати тільки вони самі.

Сподіватися на везіння людям цього знака не варто. Розбагатіти вони можуть, лише докладаючи зусилля протягом довгого часу і маючи сприятливе поле для своєї діяльності. А ще дуже важливо, щоб честолюбні півень не замахувались на те, що виконати свідомо не в змозі.

Людям, що з’явилися на світ в ці роки, притаманні надійність, чесність і прямота. До їх періодичному упертості і егоїстичності люди схильні ставитися поблажливо. Для них характерна надзвичайна хоробрість і здатність заради справи ризикувати життям, не втрачаючи при цьому присутності духу і посмішки на обличчі. Півні можуть бути чудовими воїнами, але набагато частіше вони стають діячами мистецтва (Ріхард Вагнер, Ів Монтан, Сомерсет Моем, Редьярд Кіплінг, Енріко Карузо, Мішель Пфайфер), рідше – політиками, як наприклад, Бі-Рендри (король Непалу) або японський імператор Акіхіто.

В китайському гороскопі є такі різновиди Півня:

Металевий Півень (1921, 1981, 2041)
Металеві Півні працюють усередині і з великою відповідальністю. Чітко знаючи, чого хочуть від життя, представники цього знака діють наполегливо і впевнено. Просування до мети іноді робить Пєтухов цього різновиду знака занадто різкими людьми. Вони дуже добре розбираються в фінансах і питаннях підприємництва. Будучи дуже відданими друзям, вони присвячують їм багато сил і часу.
Було б добре, якби Металеві Півні не відстоювали у що б то не стало свою думку, а частіше йшли на компроміс.

Водяний Півень (1933, 1993, 2053)
Водяний Півень відрізняється розумом, начитаністю, любов’ю до дискусій і обговорень. Його переконливі промови і доступність сприяють тому, що йому просто налагодити контакт з будь-якою людиною. Цього різновиду знака притаманний величезний запас енергії, здатність працювати днями і ночами.
Людей, що народилися в ці роки, поважають знайомі, у тому числі і завдяки розвиненому почуттю гумору. Водяні Півні нерідко турбуються через дрібниці і через це даремно витрачають масу часу. Для них це є простою перестраховкою.

Дерев’яний Півень (1945, 2005, 2065)
Дерев’яному Півневі властиві надійність, чесність, добрі наміри. Честолюбство не заважає йому тяжіти до роботи в складі колективу. У більшості своїй це процвітаючі люди, але цьому знаку властиво періодично ставити перед собою нереальні цілі. Представники цього знаку дуже трепетно ​​ставляться до своїх близьких, мають різнобічні інтереси і люблять подорожі .
Щоб поліпшити своє життя, Дерев’яним Півня варто було б вчитися ставити перед собою завідомо здійсненні мети.

Вогняний Півень (1957, 2017)
Вогненним Півня притаманні відмінні організаторські здібності, лідерські якості, величезна сила волі. Сильний характер дозволяє їм досягати успіху в житті і добиватися поставлених цілей. Однак їм іноді заважає надмірна прямолінійність. Будь представники цього різновиду знака тактічнєє, уважніше до почуттів інших, їм вдалося всі свої заповітні мрії зробити реальністю.

Земляний Півень (1909, 1969, 2029)
Земляним Півня властиві проникливість, глибокий розум. Їх величезна працьовитість, завзятість викликають повагу колег. Будучи дуже тлумачних і наполегливими, вони, як правило, досягають всіх намічених цілей. У питаннях, пов’язаних з фінансами та бізнесом, представники цього знака досить компетентні.
Земляний Півень – чудовий працівник. Однак і відпочинком йому нехтувати не можна.

Півень: любов і шлюб

Як правило, Півні обзаводяться дуже великими сім’ями. Вони відрізняються великою відданістю партнерам і надзвичайно активно беруть участь у житті своїх дітей.

Півень-жінка
Прекрасні дами, що з’явилися на світ в цей рік , дійсно дуже красиві, причому вони вміють вигідно підкреслити природну привабливість. Одягаються вони з великим смаком, проте одяг у них не тільки стильна і красива, але і практична в шкарпетці. Жінки-Півні люблять себе і є по своїй натурі мрійниця. Життя у більшості з них складається вельми цікава, діяльна. Представниці цього знаку можуть займатися одночасно відразу декількома проектами і при цьому встигати скрізь.
Жінка, яка народилася в рік Півня, мріє про те, щоб у неї була своя сім’я і улюблений будинок. Проте здійснити свою мрію їй досить непросто, оскільки партнери часто незадоволені палкістю її натури. Крім того, жінки цього знака схильні до управління своїми партнерами, і таку волю над собою можуть дати лише ті чоловіки, що полюблять жінку-Півня щиро і глибоко.
У будинку жінки-Півня незмінно панує ідеальна чистота і порядок, чому в певній мірі сприяють її відмінні організаторські здібності.

Півень-чоловік
Життя без коханої жінки для них позбавлена ​​сенсу. Чоловік, що народився в цей рік , вміє майстерно доглядати за дамами і взагалі дуже люблять обертатися в жіночому товаристві. Однак відкривають себе, дозволяють собі більш близькі стосунки лише з тією жінкою, до якої переймуться симпатією.
Півні вміють непогано заробляти. Вони консервативні навіть у своїх бажаннях, а тому все зароблене витрачають лише в інтересах своєї родини – на хороше, затишне житло, автомобіль, дачу. Водночас багато інших витрати, як, наприклад, на романтичні сюрпризи для своєї другої половини, чоловіки-Півні вважають марними, а тому жорстко присікають спроби своїх домочадців витрачати гроші «недоцільно».
Люди, що з’явилися на світ у рік Півня, залишають право все у всьому бути правими виключно за собою. У той же час такий чоловік не може жити без жінки, яка б його добре розуміла, поділяла його переконання, була господинею в його будинку. Представників цього знаку відрізняє величезна довірливість.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>