Головна / Знамениті / Біографії зірок / Пелін Карахан ( Pelin Karahan )

Пелін Карахан ( Pelin Karahan )

Біографія

Повне ім’я Вільдан Пелін Карахан Бекіроглу – знаменита турецька кіноактриса . Знімалася в декількох серіалах і епізодично з’являлася в рекламних роликах , проте в Росії більшість любителів кінематографа знають її як Міхрімах Султан з « Пишного століття ».

Народилася Пелін 6 вересня 1984 в Туреччини , точніше , в Анкарі. Дитинство майбутньої актриси пройшло у великому портовому місті Ізмірі . Після закінчення гімназії дівчина продовжила навчання в ліцеї Мехмеда Паші Соколовича . Для отримання подальшої освіти Пелін обрала факультет туризму та ділового адміністрування в Анатолийском Університеті Менеджменту і Туризму.

За визнанням самої Пелін , про кар’єру актриси вона мріяла вже з юності : ходила на кастинги і прослуховування для телесеріалів. Природно , яскрава і талановита дівчина не могла довго перебувати в невідомості : досить скоро її помітили і запропонували роль Аслі Зейбек в серіалі «Мрійники ». Це виявилося лише першим кроком на шляху до успіху – після цього Пелін багато й успішно знімалася в рекламі й навіть стала офіційним рекламним обличчям компанії Coca- Cola Light в Туреччині.

Однак справжню популярність актрисі приніс образ Міхрімах Султан в улюбленому всіма серіалі « Чудове століття ». Події , що лежать в основі серіалу , відсилають глядача до часів Османської імперії. Міхрімах , героїня Пелін , – важливий історичний персонаж , дочка великого полководця Султана Пишного . В одному з інтерв’ю актриса розповіла журналістам , що під час підготовки до зйомок їй довелося зібрати безліч відомостей про характер , особисте життя та політичної діяльності Міхрімах , щоб вжитися в образ. Пелін зізналася також , що головна незручність на знімальному майданчику для неї полягає в необхідності носити пишні вбрання , сковують рухи .

Пелін Карахан не тільки знімається в кіно , а й викладає в університеті. Крім того , не так давно актриса знайшла щастя в шлюбі , обмінявшись клятвами вірності з Ергінджем Бекіроглу , тренером з фітнесу та пілатесу . Весілля проходило в Барселоні : молоді не стали влаштовувати пишну церемонію і звати гостей , вирішивши насолодитися товариством одне одного в самоті .

Фільмографія

  • Чудовий століття ( 2011 )
  • Мрійники (2007-2010)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>