Головна / Гадання / Паж Монет: значення карти Таро

Паж Монет: значення карти Таро

Паж Монет: значення карти Таро

Паж Монет

Паж Монет: значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Паж Монет – це, в першу чергу, чуттєвість, природність, а також творча, нерутинний нотка підходу до життя.

Крім того, такий Аркан передбачає розвиток, зростання чогось (зокрема, з Імператрицею) і плодоношення, яке очікується з великою часткою ймовірності і може мати відношення і до людей, і до справи, якою людина займається.

Причому, в даному випадку мова буде йти саме про відчутних плодах (наприклад, про майбутній врожай, про майбутню дитину і т.п.) або ж про конкретні результати (скажімо, завершений звіт).

В якості придворної карти Паж Монет символізує юнака чи дівчину, обдарованих талантами до прикладних мистецтвам, здатних створювати чудові твори мистецтва або ремесел.

У таких людях вже в їхні молоді роки відчуваються майбутні майстри своєї справи (особливо, в поєднанні з Магом).

З іншого боку, оскільки за придворним Арканов іноді визначають і приблизну дату народження людини, Паж Монет, швидше за все, вказує на представника одного з земних знаків зодіакального кола – Козерога, Діву або Тельця.

У комбінації з Силою Паж Монет говорить про відмінне здоров’я, а з іерофантов – що у людини чудова система цінностей, що базується на здоровій моралі та етики.

Перевернуте положення У перевернутому вигляді Паж Монет відразу робить акцент на матеріалізмі в гірших його проявах – нехтуванні духовним розвитком, егоїзмі, жадібності.

Якщо мова йде про характер людини, то тут доведеться констатувати, що він, швидше за все, ледачий, дріб’язковий, бути може, недостатньо комунікабельний, а ще – погано навчаємо.

Інші трактування такого Аркана – мінливість в настрої, нелогічні вчинки, марнотратність, не дуже хороше здоров’я.

Завжди бажано звертати увагу на деякі сполучення перевернутого Пажа Монет з іншими картами в розкладі, наприклад, з Колісницею (означає несерйозне ставлення до життя), з Місяцем (прагнення дивитися на світ крізь «рожеві» окуляри і невміння аналізувати проблеми), з Дев’яткою Жезлов ( маніакальна недовірливість до людей і їх вчинків і словами).

Любов і відносини Пряме положення У розкладах на любов Паж Монет трактується як чуттєвість.

Це та сама «червона» нитка, яка проходить через побудову взаємин з партнерами, через сприйняття представників протилежної статі.

До речі, якщо поруч випав ще й Паж Кубків, то перед вами явний мрійник.

На подієвому рівні ця карта свідчить про набутий корисному досвіді, вона вказує на необхідність переходу до наступної фази відносин (наприклад, від закоханості до спокійного, але стабільному періоду).

Паж Монет – символ початку процесу втілення в життя того, що до цих пір тільки бажалося й існувало в думках у вигляді «Ах, якби …» або «От було б здорово, щоб коли-небудь …» Якщо Аркан характеризує проблемну ситуацію, то це означає, що незабаром виникне (або вже з’явилася) можливість вирішити її.

Причому, це справедливо навіть для застарілих конфліктів і тривалого взаємного нерозуміння один одного (разом із Судом).

Перевернуте положення Перевернутий Паж Монет відображає у відносинах брак поваги до партнера або навіть взаємне неповагу, невміння планувати спільний бюджет, скупердяйство і спроби контролювати витрати партнера (з Імператором).

Інша сторона «медалі» такої карти – це формалізм у відносинах, нудьга і рутина, в яких грузнуть люди, колись цікаві один одному.

З точки зору трактування подій перевернутий Паж Монет може попереджати про складну вагітності аж до викидня, а також великі грошові проблеми (з відлюдником), пов’язані з марнотратством або довірою до непідтвердженою інформацією.

Кар’єра Пряме положення З точки зору професійної сфери Паж Монет повинен трактуватися як діяльність, яка носить практичний характер.

Тобто, в даному випадку навряд чи було б доречно говорити про наукових розвідках або, скажімо, про менеджмент.

Набагато більш імовірно, що людина, якій випав цей Аркан, зайнятий на якомусь виробництві, в садівництві, створює які-небудь предмети побуту і т.п.

Це в чималому ступені пов’язано з тим, що людина ставить перед собою реалістичні, досяжні завдання і цілі і прагне бачити конкретний результат своїх зусиль.

Для характеристики ситуації Паж Монет тлумачиться так: пропозиція нової посади або нової роботи, планування, отримання допомоги в реалізації своїх намірів.

Ще один важливий аспект карти – перспектива отримання хорошої освіти.

Крім іншого, Паж Монет служить застереженням з приводу вкрай уважного ставлення до документів, які вимагають підпису, і взагалі радить бути уважним до деталей і дрібниць.

Є кілька цікавих поєднань Пажа Монет з іншими картами колоди.

Так, разом зі Справедливістю або з Сонцем цей Аркан символізує вміння в усьому «докопуватися» до істини, а з Світом – високу ймовірність отримати не просто гарне, але блискучу освіту.

Перевернуте положення Така карта повинна підказати таролога, що людина може виявитися вимушеним зробити додаткове грошове «вливання» у свій бізнес, або про те, що він недостатньо добре розбирається в тому, чим займається, або ж про те, що бюрократичні перепони можуть виявитися більш серйозними , ніж він вважає.

Коли перевернутий Паж Монет в розкладі на кар’єру описує конкретної людини, то це означає, що ворожить має справу з технократів (зокрема, якщо в парі випав Король Жезлів).

Така людина може, до того ж, виявитися не здатним адекватно оцінювати самого себе і що споруджують свою дріб’язковість в ранг виправданою економії (разом з Тузом Мечів), а егоїзм і заздрісність котрі вважають достоїнствами, які допоможуть йому пробитися в житті (у парі з Королевою Мечів) .

Рада карти Таро Довіряйте тільки фактам, пам’ятайте, що будь-які запевнення в чому-небудь, не підкріплені достовірною інформацією, можуть виявитися свідомо нечесними.

І не бійтеся ручної роботи, у вас вона вийде куди як краще, ніж у когось іншого.

Та й задоволення принесе чималий.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Автор: таролог Ірина Заводіна спеціально для www.predskazanie.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>