Головна / Нумерологія онлайн – магія чисел

Нумерологія онлайн – магія чисел

Кожної людини на протязі життя оточує величезна кількість цифр, починаючи з чисел в свідоцтві про його народження. Але більшість з нас навіть не підозрює, що вони можуть впливати на життєвий шлях і являють собою цінне джерело інформації. Тим не менш ще в незапам’ятні часи наші далекі предки прийшли до висновку, що числа і людські долі тісно пов’язані між собою. Найбільший давньогрецький вчений Піфагор узагальнив існуючі в його епоху знання в цій області і створив власну школу нумерології – вчення про вплив чисел. Будучи великим їх шанувальником і знавцем, він був переконаний, що саме в числах, їх вібраціях прихована таємниця Всесвіту і всього сущого на ній. Піфагор був далеко не єдиним, хто вірив у здатність чисел впливати на людини та події в його житті, проте теорія саме цього вченого отримала найбільше поширення і розвиток у сучасному світі.

Про нумерологію

Нумерологія оперує рядом чисел, які є головними, потаємними, що дають початок усім іншим: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, а також 11 і 22. Як свідчить вчення, кожному з них відповідають власні характеристики, вібрації, ідеї, що безпосередньо впливають на різноманітні аспекти життя людей.

Використовувати нумерологію у повсякденному житті може кожна людина, навіть дуже далекий від математики. Досить, дотримуйтесь інструкцій, щоб зробити найпростіші обчислення – і ви отримуєте ключ до кращого розуміння себе і того, що відбувається у вашому житті. Наприклад, ви можете дізнатися, на що «запрограмували» вас день і місяць народження, ім’я і прізвище. Нумерологія розповість про перспективи союзу з коханою людиною, про вибір вдалого місця для проживання і відкриття бізнесу, про деякі нюанси виховання дітей і вибору номера автомобіля, передбачить стать майбутньої дитини, допоможе призначити дату весілля, вгадати думки іншої людини… Інформація, прихована в номерах будинку, телефону, паспорта та ін., здатна змінити життя на краще, якщо ми візьмемо її на озброєння.

На нашому сайті нумерологія доступна безкоштовно без реєстрації і SMS – вам залишається лише озброїтися папером, ручкою і калькулятором і поринути в чарівний, магічний світ чисел. І не забуваємо користуватися таблицею числових значень букв алфавіту. Приємної подорожі!

One comment

  1. Тетяна Бунько

    я народилася 03.19.1988 р., можна визначити чи світить удача мені у втіленні моїх задумів щоб розпочати власний бізнез зараз чи в 2015 р.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>