Головна / Знамениті / Біографії зірок / Неджаті Шашмаз ( Necati Şaşmaz ) – Актори – Біографія

Неджаті Шашмаз ( Necati Şaşmaz ) – Актори – Біографія

Біографія

Неджаті Шашмаз з’явився на світ 15 грудня 1971 неподалік від столиці Туреччини , Анкари. У містечку Елазиг , що має багату історію , він провів все дитинство і юність . Коли перед Неджаті постало питання про вибір професії , він , не замислюючись , вирішив вивчати готельна справа і туризм. Отримавши достатньо хорошу освіту в Туреччині і Канаді , Неджаті побачив для себе перспективи в США .

Америка розкрила нові можливості , знання , отримані в університеті стали основою для створення готельного бізнесу , справи пішли в гору. У 2001 році він приїхав на батьківщину , щоб побути з рідними , але назад так і не повернувся. Події 11 вересня настільки налякали його батьків – вони всіма силами спробували переконати сина залишитися в Туреччині. Шашмаз став займатися звичними справами , поки доля не зіштовхнула його з миром кіно. Його брат працював над фільмом як сценарист , в його будинку постійно перебували режисери , актори та оператори .

Одного разу Ніджат прийшов до брата в гості , де і познайомився з успішним режисером. Йому потрібно було знайти людину на головну роль у своїй новій картині “Долина вовків ” , але підходящого актора підібрати ніяк не виходило. Саме в Ніджат він побачив прототип свого героя і без зволікання зробив йому вигідну пропозицію . Життя Ніджат кардинально змінилася , творчий процес став займати весь його час . Особисті відносини , друзі , колишній бізнес – все залишилося осторонь .

Роль Полад в багатосерійному фільмі “Долина вовків ” зробила Ніджат знаменитим , сам він часто скаржиться на зайву увагу з боку репортерів і місцевих жителів. Після закінчення зйомок актор взявся за пристрій свого особистого життя. У грудні 2012 року відбулася гарна весілля актора з Нагехан Кашікчі . Медовий місяць закохані провели в круїзі по Індійському океану .

Фільмографія Неджаті Шашмаз

  • Долина вовків : Палестина ( 2011 )
  • Долина вовків : Западня (2007 – 2011)
  • Долина вовків : Терор ( 2007 )
  • Долина вовків : Ірак ( 2006 )
  • Долина Волков (2003 – 2005)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>