Головна / Знамениті / Біографії зірок / Небахат Чехре ( Nebahat Çehre )

Небахат Чехре ( Nebahat Çehre )

Біографія

Небахат Чехре ( Nebahat Çehre ) – популярна турецька кіноактриса . Народилася 15 березня 1944 в місті Самсун на півночі Туреччини . Небахат на половину грузинка з батьківського боку. Батько Иззет Чехре був юристом , а мати , музей , була домогосподаркою. Слідом за тим , як Иззет Чехре помер від серцевого нападу , Небахат спільно зі своєю сім’єю переселилася з міста Самсуна в Стамбул , в той час Небахат було 5 років. У Стамбулі овдовіла мама Небахат вийшла заміж у 2- ий раз за представника судової влади , в 1956 році вони розлучилися , а потім вийшла заміж і в 3 -й раз за журналіста .

Небахат Чехре вчилася в жіночій середній школі Фатіх і вечірньої жіночої школі мистецтв Фатіх , які благополучно закінчила .

Чехре в п’ятнадцять років перемогла в конкурсі « Міс Туреччина » , і цей конкурс допоміг дівчині зробити кар’єру фотомоделі. У 1962 році Чехре отримує запрошення на проби у фільмі і грає роль у своєму першому кіно. Даний кінодебют був вдалий , дівчині надійшло багато пропозицій брати участь в нових телесеріалах. У 1967 році Небахат Чехре одружилася з Йилмаза Гюней , і про серіалах і кіно довелося забути. Пізніше шлюб розпався , і Чехре знову стала зніматися у фільмах. Далі друге одруження і знову розлучення.

Фільмографія

  • Чудовий століття
  • Заборонене кохання
  • Червнева ніч
  • Розбиті серця

І ще маса ранніх , маловідомих нашому глядачеві кінофільмів , в яких Чехре виконувала ролі .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>