Головна / Відносини / Найсексуальніші ПРОФЕСІЇ ЧОЛОВІКІВ : ДУМКА ЖІНОК

Найсексуальніші ПРОФЕСІЇ ЧОЛОВІКІВ : ДУМКА ЖІНОК

У радянські часи найсексуальнішими чоловіками вважалися чоловіки у формі. Бути дружиною льотчика хотіли багато . Сувора і красива форма приваблює жінок і зараз. Редакція sunny7 дізналася, які існують сексуальні професії чоловіків у сучасному світі?

Найсексуальніші ПРОФЕСІЇ ЧОЛОВІКІВ ДУМКА ЖІНОКЗ розвитком технологій світ славиться появою все нових і нових професій. Особливою популярністю користуються сфери банківської справи , реклами , менеджменту та комп’ютерних технологій. Але які чоловічі професії найбільш сексуальні і привертають слабка стать .

Найсексуальніші професії чоловіків : думка жінок

Олена , 25 років

Найсексуальніша чоловіча професія – це тренер з фітнесу. Приходиш після роботи в тренажерний зал і відпочиваєш , милуєшся . За такого чоловіка можна виходити заміж. По-перше , спортсмени завжди стежать за своїм харчуванням , не п’ють і не курять. Такий чоловік здатний прищепити хороші звички майбутній дитині. По-друге , сексуальні рельєфні форми здатні звести з розуму жодну жінку . І до того ж , з чоловіком хочеться бути нарівні , відповідати йому , значить – жінка буде намагатися завжди стежити за собою і фігурою , у неї для цього є хороший стимул.

Ольга , 27 років

«А я люблю військових , красивих , здоровенних ». Ось які найсексуальніші професії чоловіків. У мене тато військовий , тому я з дитинства люблю таких чоловіків. Вони дисципліновані , у них все за розкладом. Військові – це гарний приклад справжніх чоловік , які здатні виконувати всі свої обіцянки , а їх форма дуже сексуальна. Чоловік у мене , до речі , теж служить.

Катерина , 23

А є професія стриптизер ? О, ці чоловіки дуже сексуальні . Якщо в ролі чоловіка , я б подумала , а от просто помилуватися – це те , що потрібно!

Інна , 19 років

Найсексуальніша чоловіча професія – коли чоловік працює моделлю . Там все як на підбір : стрункі , високі , з красивими фігурами і красиві . Від них прямо віє сексуальністю .

Маша , 23 роки

Найсексуальніша чоловіча професія – це викладач в університеті. Ці чоловіки відрізняються неабияким розумом і харизмою (мова про молодих викладачів ) . У нас є один лектор з економіки , і ніхто не пропускає його пари .

Сексуальність чоловіків багато в чому залежить від його професії: які обов’язки виконує , уніформу носить (або взагалі без неї , як у випадку зі стриптизером ) . Думка жінок показало , що їх мало цікавлять чоловіки « робочих » професій , таких як муляр , тесляр і т.д. Сексуальними жінки вважають чоловіків, у яких красиве тіло та інтелектуальні здібності.

У радянські часи найсексуальнішими чоловіками вважалися чоловіки у формі. Бути дружиною льотчика хотіли багато . Сувора і красива форма приваблює жінок і зараз. Редакція sunny7 дізналася, які існують сексуальні професії чоловіків у сучасному світі? З розвитком технологій світ славиться появою все нових і нових професій. Особливою популярністю користуються сфери банківської справи , реклами , менеджменту ...

Review Overview

User Rating: 4.75 ( 1 votes)
0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>