Головна / Гороскоп / Найбільш конфліктні і безконфліктні пари за знаками Зодіаку

Найбільш конфліктні і безконфліктні пари за знаками Зодіаку

Сонячний знак народження – це ключ до психологічної сумісності з іншими людьми. Якщо ти знаєш , хто за знаком твій партнер , то зможеш заздалегідь прогнозувати , як складуться ваші з ним стосунки , і чи будуть конфлікти у вашій парі .

Пари, які живуть душа в душу

Безконфліктна пара для Іньских знаків (Земля і Вода)

Прийнято вважати , що найлегше люди знаходять спільну мову з представниками своєї Стихії : Вогонь – з Вогнем , Земля – ​​із Землею , Повітря – з Повітрям , а Вода – з Водою . Це не зовсім так. Справді, відносини людей однієї стихії розвиваються легко. Їм нема про що сперечатися , їх все один в одному влаштовує. Здавалося б , тиша , згода і комфорт – що ще потрібно для хорошої сумісності? Однак темпераментним янським знакам , Вогню і Повітрю , в таких відносинах буде нудно. Вони починають шукати партнерів , з якими склалися б більш динамічні відносини .

Тому з собі подібними міцні і хороші спілки в любові , дружбі або роботі утворюють тільки иньские знаки – знаки Землі і Води . З боку їх пара виглядає нудною , прісної , але їх самих такі відносини цілком влаштовують , тому що вони живуть в мирі та злагоді , а для иньских знаків це важливо.

Прикладом такої пари може служити союз Елізабет Тейлор (Риби ) і Річарда Бартона ( Скорпіон) .

Безконфліктна пара для янських знаків ( Вогонь і Повітря )

Найбільш конфліктні і безконфліктні пари за знаками ЗодіакуЛюди Вогню і Повітря – найкращі партнери один для одного. Вони досить схожі, щоб у них були точки дотику , і зберігався мир в їх союзі , а й досить різні , щоб не копіювати , а доповнювати один одного. Вогонь надто захоплюється . Він кидає всі сили на одну- єдину річ , яка цікавить його в даний момент , і не помічає нічого більше. Повітряні знаки допомагають Вогню стати більш різнобічним і легше ставитися до життя. Крім того , Повітря є постачальником свіжих ідей для Вогню. Але у Повітря є свої слабкі місця: він занадто холодний, розсіює увагу і нічим не захоплюється всерйоз. Йому не вистачає пристрасності , його мало що зачіпає за живе .

Спілкування з Овнами , Левами і Стрільцями робить ” Повітряних ” людей тепліше , дає їм уявлення про почуття і не дає кидати справу на півдорозі. Особливий випадок – пара протилежних знаків (Овен -Терези , Лев -водолій , Стрілець- Близнюки) . Їм складніше , ніж іншим Огненно – Повітряним парам , знайти спільну мову , зате і користі обом такий союз приносить більше , і якщо вже представники цих знаків разом , то сварок в такій парі не виникає практично ніколи.

Приклад такої пари – Джон і Жаклін Кеннеді ( Близнюки і Лев) .

Пари особливої ​​комбінації планет

Дуже хороша сумісність у тих людей , знаком яких окровітельствует одна і та ж планета . Це : Овен -Скорпіон , Телець -Терези , Близнюки- Діва, Стрілець -Риби і Козеріг -Водолій . Їм не завжди легко знайти спільну мову , але їх тягне один до одного з надзвичайною силою . Поруч один з одним вони здатні відкрити в собі такі риси , про які не підозрювали. Ці пари не можна назвати повною мірою гармонійними , в них багато внутрішньої напруги і розбіжностей , проте це не заважає їм бути щасливими. У Тельця з Терезами та у Близнюків з Дівою планета -управитель одна -єдина . Такі пари сходяться швидше , їх сумісність більш очевидна. Тельця і Терезів однаково тягне до комфорту , тільки Тельця – до зовнішнього , а Терезів – до внутрішнього. Телець забезпечує матеріальну базу для пари , а Терези налагоджують комфортні відносини з навколишнім світом , знаходять спільних друзів.

Близнюки і Діва – інтелектуали. Але Близнюки – це збір інформації , а Діва – її практичне застосування . В особистому житті такі пари не надто міцні, адже на одному тільки інтелектуальному інтересі і здатності базікати про все годинами далеко не заїдеш , зате в діловому житті це дуже вдалий і плідний союз .

Для того щоб в пару об’єдналися Овен і Скорпіон, Стрілець і Риби , Козеріг і Водолій , потрібно більше зовнішніх умов. Ці люди можуть спокійно пройти повз один одного і не зацікавитися . І тільки якщо життя сама звела їх разом , розуміють , як їм пощастило. Правда , це відбувається після довгих притирок і низки конфліктів різного ступеня тяжкості.

Найконфліктніші пари Зодіакального кола

Є люди, яким нема чого бути разом. Звичайно , вони теж утворюють ділові , особисті й дружні пари . Але це буває у двох випадках: або в персональних гороскопах такої пари сильні якісь інші планети , крім Сонця, і союз тримається на їх взаємодії , або пару об’єднали зовнішні обставини , і душевного взаєморозуміння в ній немає. Що це за пари? Часто помилково вважається , що це пари протилежних знаків . Або що це пари несумісних стихій ( Вогонь -Вода , Земля- Повітря ) . Це не так. Пари знаків- протилежностей часто дуже вдалі, а в парі несумісних стихій можуть бути дуже цікаві стосунки , де люди не розуміють один одного , але зачаровані несхожістю партнера.

Справжня проблема – пари сусідніх знаків і тих людей , чиї знаки знаходяться на відстані 150 градусів один від одного. Ці люди “не бачать ” один одного. Вони нічого не можуть дати один одному в плані особистісного зростання та психологічної підтримки. Їм складно навіть познайомитися , а якщо обставини звели їх разом , то пара буде недовговічною або у кожного в ній буде своя , не пов’язана з партнером , життя , що буде призводити до частих сварок і постійного напруження . Ось приклади таких пар:

Овен – Риби, Телець, Діва
Телець – Овен, Близнюки, Стрілець
Близнюки – Телець, Рак , Скорпіон, Козеріг
Рак – Близнюки, Лев , Стрілець, Водолій
Лев – Рак , Діва, Козеріг , Риби
Діва – Лев , Терези, Водолій , Овен
Терези – Діва, Скорпіон , Риби
Скорпіон – Терези, Стрілець , Близнюки
Стрілець – Скорпіон, Козеріг, Телець , Рак
Козеріг – Стрілець, Близнюки, Лев
Водолій – Риби, Рак , Діва
Риби – Водолій, Овен, Лев, Терези

Матеріал підготовлений фахівцями Астро7

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>