Головна / Відносини / На кому одружуються чоловіки. Чоловічі таємниці

На кому одружуються чоловіки. Чоловічі таємниці

Те , що всі жінки хочуть заміж – це міф. Не всі ! Ось тільки іронія долі в тому , що чим менше дівчина хоче заміж , тим сильніше її намагаються затягнути під вінець. На кому одружуються чоловіки ? На кому одружуються чоловіки. Чоловічі таємниціЗ дитинства нам розповідають безліч міфів про те, який потрібно бути , щоб вийти заміж , ці безглуздості настільки міцно проникають в нашу голову , що дівчата , які дійсно хочуть сказати заповітне “так” , можуть сидіти біля вікна в очікуванні принца до 30 – 40 років . Яка ж дівчина потрібна всім чоловікам поголовно ?

Давайте постараємося згадати всі поради , які давали нам наші мами і бабусі :

  • Ніколи не дзвони перша
  • Не цілуй на першому побаченні
  • Ніякого сексу до весілля
  • Ти повинна бути господарської
  • Чим краще ти готуєш , тим більше буде охочих на тобі одружитися
  • Він чоловік , ти повинна в усьому йому підкорятися (як при цьому дотягнути секс до весілля , незрозуміло )
  • Не умничай , старайся менше говорити і більше слухати
  • Одягайся скромно

Ви уявляєте цю мовчазну жінку в скромному синьому халаті прибиральниці , яка відчайдушно заглядає в рот своєму залицяльникові ? Дівчина з виразом обличчя імбецила , який нічого не розуміє з того що каже її супутник , і підриває при першій можливості приготувати борщ. Цікаво , де вони повинні познайомитися ? Клуб не підійде – фейс- контроль не пропустить. Ресторани та бари – яка ж вона господиня , раз готувати не може самостійно. Навіть стара добра бібліотека не варіант , чортів Інтернет відрізав останню можливість вийти заміж , там чоловіків з 1996 року не бачили.

Так який же треба бути , щоб дійсно вийти заміж. Безліч текстів з Інтернету і журнальних статей пропонують 2 варіанти.

Будьте стервом!

Полюбіть себе, зробіть вигляд, що вам ніхто не потрібен , купайтеся в чоловіках , розважайтеся і радійте життю. Тільки тоді , коли ви почнете насолоджуватися , тоді і з’явиться ваш єдиний і неповторний . Хто пише такі речі? Вони реально думають , що дівчина в 20 , 25 або 27 , яка відчайдушно хоче заміж, може ось так от запросто забути про свій вік і пуститися у всі тяжкі ? ” Секунду – секунду , о, забула про все ! Ммм , мені дійсно ніхто не потрібен , я дійсно сексуальна кішечка . Буду грати чоловіками , ніколи цього не робила , але мені відкрилися мантри допоможуть , інстинкти в бій! ” Навіть якщо станеться диво і новоспечена стерва познайомиться з хорошим хлопцем , то вже через тиждень її стервозність як вітром здує , і що залишиться ? Як себе вести тоді? Відхилити, не дзвонити , забивати на все і шукати далі ? Такі статті хороші, якщо тебе щойно кинули або ще не підібрали , тоді можна думати про помсту всім негідник , зміні на 100 % та іншої нісенітницю . Варто нормальній дівчині зустріти хлопця , як вона починає його любити і не може , та й не повинна , забивати собі голову всякими планами щодо завоювання світу і окремих його елементів. У такому випадку вона вирішує стати собою.

Стати собою!

Ну, тут всі дівчата лукавлять. Що означає стати собою? На третій день роз’їсти йому мозок на тему: ” Чи не час нам уже одружитися , чого тягнути -то? ” ? Не всі дівчата , будучи собою , так чисто вилизували б квартиру перед його приходом . Як можна не влаштовувати диких скандалів з ​​приводу дзвінків від жінок або не питати : ” Хто дзвонив? ” , Якщо бути самою собою ? Яка дівчина в здоровому розумі і світлій пам’яті стане з таким інтересом стежити за сюжетною лінією будь-якого бойовика зі Стетхема ? А ласкавий рада сходити до друзів, поки ти прибирає, пере , гладиш і готуєш вечерю , що дійсно не потрібна допомога? ” Сама шафи пересуну і під ними пил протру , адже я завжди так роблю ” .

Якою ж стати ?

Для початку забудьте про супер- актрис. Чоловік вибирає для себе дружину , а не домробітницю . Не треба кидатися до плити , при першій можливості , не варто пропонувати йому перепрати всі його речі , поки він буде на роботі. Він же відчуває куди ви метіте і як можна довше не запропонує вам виходити заміж. А навіщо йому це , коли і так все добре , а раптом ви змінитесь ?

Постарайтеся зробити все , щоб йому було цікаво з вами. Пропонуйте йому кудись поїхати , сходити в який-небудь ресторан , влаштовуйте сюрпризи , нехай він відпочиває і не ламає собі голову. Жінки люблять цукерково -букетний період , так нехай і у вашого чоловіка він буде ! Запропонуйте відправитися на річку взимку , в красивому місці пограти в сніжки! Влітку вирушайте на критий каток. Будьте оригінальної , покажіть що з вами весело.

Чоловіки не такі дурні , як ми звикли думати , не треба їх обманювати своїм хорошим поведінкою. Вони тільки більше насторожатся . Нехай чоловік знає , що ви можете влаштовувати свята , а вміння готувати , прибирати і прати – це все справа наживна. Якщо ви вмієте влаштовувати свята , то він точно захоче взяти вас заміж , тому що в його родині не буде ніяких скандалів через невимите посуду , це не головне в житті. Якщо вашому хлопцю буде з вами легко і цікаво , то йому буде все одно як часто ви йому телефонуєте , як готуєте борщ і в що ви одягнені . Не треба бути собою , міняйтеся .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>