Головна / Знамениті / Біографії зірок / Муса Узунлар ( Musa Uzunlar )

Муса Узунлар ( Musa Uzunlar )

Біографія

Актор народився в Туреччині в популярному для туристів місті Анталія. Розквіт його кар’єри простежується з початку 1997 року. Все почалося з фільму Hayal kurma oyunlari . Цікаво те , що тільки через десять років виходить у світ новий кіношедевр , що носить назву «Долина вовків : Гладіо ( 2009 року) ». Це кримінально- політична драма про Туреччину . Всього налічується лише шість великих фільмів , в яких був помічений Муса Узунлар .

У свої 55 років він сміливо може пишатися собою. Кожна його роль запам’ятовується глядачем , і надовго залишається в серцях кожного з них. Вся тематика образів пострілом вилітає з екрану і підносить глядачеві кожну задуману думку. Улюбленець жінок і приклад для наслідування у чоловіків – всім цим можна охарактеризувати цього статного брюнета . У будь-якому його герої можна простежити частинку його характеру. Після перегляду фільмів з його участю залишається враження про те , що і в житті Муса Узунлар – багатий, брутальний чоловік з вольовим характером.

Вирішать Яшаран , глава концерну з фільму « У чому вина Фатмагюль » це одна з найяскравіших ролей актора Муса Узунлар . Образ Решата – хитрого , розважливого бізнесмена і втілив у собі Муса. І проте , Вирішать любив свого сина і покривал його злочини , всіляко сприяючи тому , щоб його не посадили. У підсумку він і сам сів і сина не зміг вберегти.

Фільмографія

  • Насититися голодом ( 2012 )
  • Esruhumun eszamani ( 2012 )
  • Квітка темряви ( 2011 )
  • Без вини винувата (2010 – 2011)
  • Долина вовків : Гладіо ( 2009 )
  • Hayal kurma oyunlari ( 1999 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>