Головна / Знамениті / Біографії зірок / Мурат Юналміш ( Murat Ünalmış )

Мурат Юналміш ( Murat Ünalmış )

Біографія

Мурат Юналміш (Murat Ünalmış) – популярний турецький актор. Мурат Юналміш ( Murat Ünalmış ) народився 23 квітня 1981 року народження, ровесник Енгіна Акюрека. У шкільні роки Мурат Юналміш захоплювався спортом. Надалі Мурат став професійним гравцем баскетбольного клубу « Fenerbahçe ». Потім вступив в знаменитий турецький університет Мармара ( Marmara University ) і отримав ступінь бакалавра , але покликання його було в іншому. Після закінчення цього університету Юналміш вступає до академії Стамбула і отримує театральну освіту .

Кар’єра

В даний час динамічно виконує різні ролі , як у кінофільмах, так і в телесеріалах. Актор Мурат Юналміш кинув кар’єру баскетболіста і цілком і повністю віддав себе театру і кіно. Дружиною Мурата є відома турецька актриса Бірче Акала , з якою завів знайомство на зйомках телесеріалу «Між небом і землею» .

Фільмографія

  • Батьки і діти
  • Між небом і землею
  • Крила ночі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>