Мурат Хан ( Murat Han )

Біографія

Можна стверджувати , що останнім часом турецькі серіали впевнено завойовують вітчизняний телеефір , і не останню роль у цьому відіграють високий професіоналізм їх виконавців. Серед блискучої плеяди найкрасивіших і популярних турецьких акторів , таких , як величний Халіта Ергенч , чарівно – брутальний Мурат Йилдирим , і багато інших , Мурат Хан ( Мурат Ан , Murat Han ) виділяється не стільки ефектними зовнішніми даними , скільки виразністю акторських засобів і умінням проникнути в глибину екранного образу .

Акторові блискуче вдаються драматичні ролі , і в той же час йому немає рівних у зображенні екранних лиходіїв. День народження Мурата Хана збігається з святкуванням Нового року – він народився 1 січня 1975 р в невеликому гірському містечку Ерзінджан (Східна Анатолія ) . Акторську освіту здобув у кращому турецькому університеті Бількент ( Анкара ) , на факультеті музики і виконавських мистецтв . Для вдосконалення майстерності продовжив навчання в знаменитому театральному училищі Стелли Адлер (Лос- Анжелес ) . Кінематографічним дебютом Хана стала головна роль у фільмі «Щастя» , що отримала першу премію на фестивалі в Анкарі в 2007 році. З тих пір затребуваність актора наростає з кожним роком.

Кращими фільмами актора є « Щастя» і « Совість ». З серіалів з ​​його участю першим з показаних по російському телебаченню стала « Ціна життя » (2009-2010 рр. . ) . Цей серіал став справжнім хітом , а неперевершене виконання Ханом ролі лиходія Джесура не залишило байдужим жодну глядачку . Велику аудиторію зібрали і наступні серіали. Актор продовжує зніматися , і сторінка Мурата Хана у Фейсбуці переповнена питаннями про зміст нових серій і вихід нових фільмів.

Фільмографія

  • Я відкрию тобі таємницю (2013)
  • Трофей ( 2012 )
  • У будинок впала блискавка ( 2012 )
  • Ціна життя (2009 – 2010)
  • Sobaka ( 2008 )
  • Совість ( 2008 )
  • Дай мені душу (2007 – 2008)
  • Щастя ( 2007 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>