Головна / Знамениті / Біографії зірок / Мурат Данас ( Murat Danaci )

Мурат Данас ( Murat Danaci )

Біографія

Народився 25 липня 1976 Манісі , Туреччина ( 36 років). Актор театру і кіно. У 2000 році закінчив Анатолійський університет по класу консерваторії (м. Ескішехір , Туреччина). Свою кар’єру розпочав в 2000 – 2001 роках , граючи в муніципальному театрі м. Ескішехір. Брав участь у багатьох міжнародних та національних фестивалях , що і принесло йому славу і популярність по всій Туреччині . Широку популярність за кордоном він поки не набув , проте у себе на батьківщині досить популярний.

На даний момент знімався в основному в серіалах , причому грав другорядні ролі. Найбільш відомі ролі другого плану були зіграні ним у серіалах « Біль в моєму серці » (2009 ) і « Прости мене » (2011). Зйомки останнього тривають і сьогодні. Всі серії серіалу « Прости мене » переводяться на російську мову і доступні на багатьох інтернет – сайтах (на даний момент для перегляду доступно 267 серій). Грає переважно в театрі. Найбільш відомі театральні ролі зіграв у наступних виставах: «Ночі рабів» , «Улюблений доктор » , «Гра в Шахназ » , «Історія Османської імперії» , «Я обіцяю » , «Де ми були » , «Гість » , «Вишневий сад» , «Сили Міллі » , «Полярна зірка» , «Король Араньер » , «Тартюф» , «Зоопарк ».

Фільмографія

  • Прости меня ( 2011 )
  • Біль в моєму серці ( 2009 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>