Головна / Знамениті / Біографії зірок / Мерві Аккая ( Merve Akkaya ) – Актори – Біографія

Мерві Аккая ( Merve Akkaya ) – Актори – Біографія

Біографія

Красива , чорноока , з волоссям кольору вороного крила Мерві Аккая підкорює серця своїх нових шанувальників. Але не багато хто знає біографію і життєвий шлях юної актриси і співачки.

Мерві Аккая турецька співачка і актриса. Акторська кар’єра Мерві почалася порівняно недавно , що не можна сказати про вокальній творчості Мерві акка . Широку популярність у світі Мерві знайшла завдяки своїй ролі у відомому історичному серіалі « Чудовий століття ». Дана роль була далеко не першою в акторській кар’єрі Мерві акка , до цього вона брала участь в небагатьох, хто не домоглися визнання публіки документальних проектах і знімалася в турецьких серіалах , які так і не здобули популярності в широких колах і показувалися тільки по турецькому телебаченню.

Мерві Аккая народилася в Німеччині , але через кілька років після народження дівчинки , її батька по роботі перевели до Туреччини , де і проживає актриса донині.

Після отримання загальної освіти Мерві Аккая вступила на юридичний факультет Стамбульського університету . Але юридична професія припала їй не до душі. Дівчина шукала себе , але також працювала в агентстві нерухомості , вважаючи , що можливо вона трохи поспішає ставити хрест на своїй кар’єрі. Перший час дівчина працювала в агентстві нерухомості , але пізніше визнавши , що це все таки не її початку свою сольну кар’єру і випустила перший альбом.

Зараз кар’єра Мерві йде вгору , завдяки серіалу « Чудове століття » про талановитій дівчині дізналися багато хто і стали цікавитися її творчістю . В даний момент Мерві Аккая розглядає кілька пропозицій від кіностудій і планує продовжувати роботу в кіно.

Прізвище Аккая широко відома в турецькому кінематографі , брат Мерві також присвятив себе кінематографу , але добився вже більше широкої популярності .

Фільмографія

  • Татар Рамазан (2013)
  • Чудовий століття ( 2011 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>