Головна / Гороскоп / Мавпа, китайський гороскоп: опис та характеристика

Мавпа, китайський гороскоп: опис та характеристика

Характеристики та опис знака Мавпи:
Рік: 1908, 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016, 2028

Цей знак досить різного. З одного боку, мавпа символізує темряву, нижчі сили, несвідому активність, а тому може виступати руйнівницею. З іншого боку, сила тваринного , що виходить за рамки розуму і логіки, може бути спрямована і в творче русло.

Мавпа в китайському гороскопі

Згідно китайської культурної традиції, мавпа виступає захисницею, може принести людині успіх у різних сферах і дати гарне здоров’я. У Тибеті і південних областях Піднебесної можна було почути, як люди повідомляли, що їх рід приходить саме від мавп, і це звучало гордо.

Мавпа, китайський гороскоп опис та характеристикаЛюди, що народилися в рік Мавпи, живуть під знаком уяви. Їх надзвичайно розвинене цікавість приводить до того, що вони завжди знають про що відбувається навколо. У представників цього знака досить оригінальний склад розуму; дуже помітно, що вони гаряче прагнуть бути незалежними. Мавпа завжди готова дати розумну пораду, проте сама недолюблює керуватися чужими судженнями. Її відрізняють любов до навчання, ерудованість, начитаність, відмінна пам’ять. До речі, здатність добре запам’ятовувати дуже прігождается людям цього знака, тому що вони надають величезного значення порядку у своєму житті.
Мавпа вміє переконувати і любить приймати участь у всіляких обговореннях та дискусіях. Завдяки впевненим манерам, дружелюбності вона без особливих зусиль набуває шанувальників. Вона здатна легко знайти спільну мову з людиною будь-якого іншого зодіакального знаку, навіть якщо не відчуває до нього щирої симпатії, а спілкується в силу необхідності. Народжені в рік Мавпи володіють умінням подобатися людям. Нерідко вони, як мінімум, у власній уяві, ставлять себе вище за інших, проте їх дружелюбність і привітність можуть підкупити будь-кого.

Мавпи – оптимістично налаштовані люди з добре розвиненим інстинктом виживання. Вони здатні знайти вихід навіть із тих положень, які здаються безвихідними. Це якість дуже корисні їм, оскільки життя типовою Мавпи насичена різного роду подіями та пригодами.

Для людей, що з’явилися на світ в ці роки, дуже важлива вигода. Вони ні за яких обставин не упустять шансів її отримати, використовуючи для цього всі можливі способи, в тому числі не самі слушним. Заради такої справи вони можуть надійти безпринципно, збрехати без подальших докорів сумління. Марнославство і природні таланти сприяють тому, що Мавпи вміють успішно робити гроші. Вони добре знають їм ціну, але зазвичай ні в чому собі не відмовляють, бо мають слабкість до життя на широку ногу.

Якщо ж говорити в цілому, то навіть наявність певних негативних рис не заважає представникам цього знака бути дуже привабливими. Більш того, душею товариства частенько є саме вони, чому сприяє розум, прекрасне почуття гумору, начитаність.

Більшість Мавп є кар’єристами. Особливі успіхи їх чекають в професіях, що припускають спілкування з людьми. Але і в будь-яких інших сферах вони можуть досягти популярності, наприклад, в науці і мистецтві (Леонардо да Вінчі, Поль Гоген, Чарльз Діккенс, Теффі, Федеріко Фелліні), в політиці і дипломатії (Юлій Цезар, Едвард Кеннеді, Гаррі Трумен), в промисловості і комерційної діяльності.

Є такі різновиди Мавпи в китайському гороскопі:

Металева Мавпа (1920, 1980, 2040)
Металевим Мавпам притаманні мудрість, марнославство, самовпевненість, сильна воля, цілеспрямованість. Вони не цураються важкої роботи, але більше люблять трудитися не в групі, а самостійно. Представники цього різновиду знака добре розбираються в фінансових питаннях і роблять вдалі інвестиції. Вольова, незалежна натура не заважає їм любити перебування в суспільстві: Мавпам подобається відвідувати вечірки та інші найрізноманітніші заходи.
Мавпа відноситься до своїх близьких з теплотою і турботою.
Металевої Мавпі коштувало б не бути настільки самовпевненою.

Водяна Мавпа (1932, 1992, 2052)
Водяні Мавпи володіють сприйнятливим, чуйним характером. Від своїх побратимів вони відрізняються більшою дисциплінованістю і готовністю, що не розпорошуючись на дрібниці і не відволікаючись, просуватися до якоїсь однієї мети. Представники цього знака досить потайливі і в розмові намагаються піти від озвучування своїх планів. Їм нескладно придбати однодумців, прихильників їхніх поглядів, тому що вони володіють даром переконання. Мавпи дуже не люблять, коли на їх адресу роблять критичні зауваження.
Водяна Мавпа добре ладнає з оточуючими, оскільки чудово розуміє всі людські слабкості.

Дерев’яна Мавпа (1944, 2004, 2064)
Дерев’яні Мавпи – відповідальні, вмілі, шановні, прогресивні працівники, які користуються у колег довірою. У цих людей добре розвинена уява; вони відчувають сильну тягу до отримання нових знань. Але варто справах піти гірше, ніж очікувалося, як Мавпа розгубить весь свій ентузіазм, охолоне до всього і навіть може впасти в депресію.
Втім, надовго в цьому стані вони не застряють. Незабаром ними знову опановує бажання ризикнути, пуститися в яку-небудь авантюру або відправитися в подорожі , які дуже люблять.
Для поліпшення життя Дерев’яна Мавпа повинна дивитися вперед більш оптимістично і не сумувати, якщо реалії не збігаються з очікуваннями.

Вогняна Мавпа (1956, 2016)
Вогненні Мавпи відрізняються великим запасом життєвих сил, розумом, цікавістю, що дозволяє бути в курсі всіх подій, багатою уявою. Різноманіття інтересів нерідко призводить до того, що від найбільш вигідних і корисних справ представники цього знака відволікаються заради більш суєтних занять. У випадках, коли події розвиваються врозріз з планами Вогненних Мавп, вони можуть проявляти впертість і пригнічувати більш слабовільних людей. У цілому ж завоювати повагу оточуючих їм не складає особливих труднощів.
Народилися в цей рік люди мають дуже живим характером, мають величезний успіх у протилежної статі, але своїм партнерам надзвичайно віддані.
Вогненної Мавпі варто було б бути менш упертою і виховувати в собі терпимість до оточуючих.

Земляна Мавпа (1908, 1968, 2028)
Земляним Мавпам властиві начитаність, допитливість, дбайливість, моральність, великодушне ставлення до знедолених. У порівнянні з іншими різновидами знака Земляні менш товариські і більш схильні займатися солідними і спокійними заняттями. У своїй професійній діяльності вони, як правило, досягають значних успіхів. У фінансовій сфері і комерції їм часто супроводжує удача, і в зрілості ці люди нерідко виявляються власниками перелічених станів.
Земляну Мавпу поважають і люблять усі; її поведінка діє на інших заспокійливо. До тих, хто здатний заслужити її довіру, вона ставиться з особливою увагою.

Мавпа: любов і шлюб

Одне з найулюбленіших занять людей, що народилися в рік Мавпи, – це робити враження на оточуючих. Вони легко викликають довіру до себе, дотепні, мають привабливу зовнішність. У більшості своїй Мавпи одружуються або виходять заміж досить рано. Надання людям цього знака певної свободи дій є важливою умовою вдалого союзу.

Мавпа-жінка
Це проникливі, розумні, впевнені в собі люди, які можуть домагатися поставлених перед ними цілей. Навколишні завжди прислухаються до їхньої думки, оцінюючи його дуже високо. Мавпи – особистості дуже різнобічні; в їх головах завжди має купу ідей, причому іноді вони надто поспішають братися за реалізацію своїх проектів.
Щоб жінка, яка народилася в рік Мавпи, була щаслива в особистому житті, її супутник життя повинен бути на неї схожий. Представниця цього знака швидко захоплюється і з тією ж стрімкістю байдужіє, тут же вирушаючи на пошуки нових серцевих прихильностей. Проте саме сім’я стає вотчиною цієї жінки, і саме з цим пов’язана її прагнення до раннього шлюбу і відсутність бажання займатися кар’єрою. Жінки-Мавпи люблять дітей, їм подобається, коли їх багато, причому у них просто чудово виходить виховувати і піклуватися про потомство. Завдяки їй в будинку завжди буде весело і затишно.

Мавпа-чоловік
Це люди з розвиненим почуттям гумору, відмінною пам’яттю, часто – з високим рівнем освіти. Кожен з них володіє умінням зробити щось отаке, що у них виходить зовсім по-особливому – наприклад, виростити унікальна рослина або складати вірші.
Чоловіки, що народилися в рік Мавпи, що не націлені на кар’єру – більше того, вони нерідко з властивою їм уїдливістю висміюють кар’єризм в інших людях. Проте працівниками вони є незмінно хорошими і відповідальними. Якщо чоловік-Мавпа буде працювати за покликанням, то може досягти серйозного успіху. Їм зазвичай вдається зайняти хороше загальне суспільне становище, хоча вони можуть стикатися з певними фінансовими труднощами.
Щастя в особистому житті можливо для чоловіка-Мавпи тільки в парі з партнеркою, з якою вони будуть схожі. Якщо вони будуть занадто різними з точки зору отриманого виховання, світогляду, матеріального становища, то йому буде складно стати в сім’ї лідером. Мавпа може власноручно зруйнувати сім’ю своїми запеклими спорами, адже на всі суперечності вона реагує дуже гостро і болісно. З іншого боку, якщо дружиною цієї людини стане жінка, яка буде його розуміти, то сімейне життя буде наповнене дивовижною гармонією.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>