Головна / Гадання / Маг: значення карти Таро

Маг: значення карти Таро

Маг: значення карти Таро

Маг (I старший аркан Таро)

Маг (I старший аркан Таро): значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Маг – це можливість робити те, що хочеться, відчуття, що всі можливості в твоїх руках.

Це акт волевиявлення, здатність сконцентруватися на що відбувається.

Маг випадає людині рішучого, готовому діяти тут і зараз, здатному відстоювати власну правоту до кінця.

Цей Аркан свідчить про велику життєву силу, про потенціал, в тому числі і творчому, а також про те, що все це не стане таїтися підспудно, але буде реалізовано рішуче і енергійно.

Маг є символом майстерності професіонала, вміння розрубувати гордієвих вузли та інтересу саме до подолання труднощів і неоднозначностей.

Якщо при ворожінні Маг випав у поєднанні з Сонцем, це означає повне визнання майстерності та професіоналізму, з Шісткою Жезлів – активне просування до поставленої мети.

Перевернуте положення
Маг в перевернутому положенні означає хитрість, корисливість і зловживання владою.

Він говорить про те, що для досягнення бажаного будуть використовуватися будь-які засоби без розбору.

З перевернутим Магом годі й думати про мораль або етики, навпаки, потрібно побоюватися саме відсутність моральних орієнтирів.

Такий Маг може випасти егоїсту, людині спритному і абсолютно безпринципного, девіз якого «Хочу – значить, можу!» (З П’ятіркою Жезлов).

Людина цей, звичайно ж, переконаний, що моральність і суспільна мораль є поняття віджилі, застарілі і абсолютно безглузді для того, хто вирішив бути успішним у цьому світі.

З іншого боку, перевернутий Маг може свідчити про невпевненість у власних силах, невірі в свої таланти і, як наслідок, заниженої самооцінки.

Тоді ця карта буде означати хронічного невдахи, нездатного вибратися із замкнутого кола протиріч і проблем (з П’ятіркою Кубків).

Або, можливо, йдеться про ситуацію настільки неоднозначною, що розібратися в ній в даний момент не представляється можливим.

Любов і відносини Пряме положення Під Магом в прямому положенні може ховатися людина чарівний і володіє майже магнетичну привабливістю для протилежної статі.

Маг, що випав при ворожінні на себе, означає необхідність рішучих дій, якщо ж він випав при ворожінні на іншу людину, це говорить про його готовність зробити перший крок назустріч (особливо з двійкою Кубків).

Крім цього, Аркан Маг, як карта, що символізує суть відносин між парою, позначає вміле і успішне вирішення конфлікту.

Перевернуте положення У перевернутому положенні Маг майже напевно є ознакою того, що перед вами досвідчений спокусник, Казанова, справжніх намірів якого ви ніколи не будете знати напевно, тому що він уміло приховує їх (найбільш характерна в даному випадку комбінація Мага і Диявола).

Розраховувати на щирість і відкритість такої людини не має сенсу, бо зав’язувати або розвивати будь-які відносини він буде тільки в тому випадку, якщо вони вигідні чи корисні йому, і тільки до тих пір, поки йому самому цього хочеться.

Саме так слід тлумачити Мага, якщо він випав з Арканом Закохані.

У той же час (в залежності від інших карт), перевернутий Маг може характеризувати людину дуже нерішучого, не що може відшукати слів для остаточного пояснення, людини, яка не в змозі знайти в собі сили змінити існуючу ситуацію.

Наприклад, справи йдуть саме так, коли Маг випадає з повішеними або з Вісімкою Кубків.

Кар’єра Пряме положення У даному випадку Маг – ініціативний, кваліфікований професіонал, здатний зосередитися на виконанні завдання, вишукати для її вирішення найбільш вдалі способи і засоби.

Це може бути конкурентоспроможний бізнесмен, відмінний менеджер або керівник, що вміє майстерно вести переговори і укладати вигідні для компанії договору.

При розкладі на ситуацію Маг позначає кар’єрний успіх, підкорення будь-яких, самих складних вершин і високий соціальний статус.

Причому, особливо в поєднанні з Імператрицею (значний успіх матеріального порядку), з Колісницею (відмінна динаміка задуманого), з Трійкою Жезлов (розширення сфери впливу).

Перевернуте положення У розкладах на кар’єру перевернутий Маг – ознака того, що ви маєте справу з людиною не дуже порядним і здатним втягнути вас в якусь аферу.

Далеко не всі його слова варто брати на віру і не до всіх пропозицій ставитися серйозно.

Скажімо, з двійкою Монет Маг означатиме саме бажання когось нажитися на вас.

Перевернутий Маг може означати і конкурента, який зробить все для того, щоб змести вас зі шляху будь-якими шляхами – наприклад, розоривши або опорочити.

А ще – тупикову ситуацію, безперспективність спроб зробити кар’єру.

Останнє найкраще проявляється в поєднанні з Сімкою Кубків.

Порада карт
Таро Карта закликає вірити в свої здібності і, відкинувши сумніви, братися за втілення задуманого.

Маг немов ставить питання: «Якщо не ви, то хто?» І тут же переконує, що краще вас зі стоїть завданням не впорається ніхто.

Більше того, саме справа (проблема, ситуація, починання), про який йде мова, допоможе розкрити себе повною мірою, розбудити в собі таланти і можливості, про які ви й самі ще не підозрюєте.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>