Головна / Гадання / Лицар Монет: значення карти Таро

Лицар Монет: значення карти Таро

Лицар Монет: значення карти Таро

Лицар Монет

Лицар Монет: значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Лицар Монет позначає енергійність, наполегливість, ініціативність, вміння концентрувати увагу на конкретної мети.

Що ж стосується самих цілей, то вони, як правило, реалістичні і прагматичні.

Такий Аркан потрібно сприймати як знаходження в середині шляху, в розпалі виконання якогось справи.

Причому, процес руху або докладання зусиль в даному випадку відрізняється послідовністю, терплячим ставленням, надійністю і дає всі підстави розраховувати, що його результативність виявиться задовільною і досить відчутною.

Як придворна карта Лицар Монет символізує чоловіка середнього віку, можливо, займається небудь виробничою діяльністю.

Втім, мова в даній ситуації може йти і про молоду людину, але вже точно определившемся в житті з цілями, прагненнями та має систему цінностей, що базується на матеріалістичних засадах.

З іншого боку, такий Аркан може просто означати, що людина народилася під знаком Козерога, або Тельця, або Діви.

Разом з Імператором Лицар Монет вказує на людину дуже дисциплінованого, може бути, навіть педантичного, зі Справедливістю – на особистість безкомпромісну, з Колісницею – на того, хто впевнений, що будь у нього точка опори, він зумів би перевернути і Землю.

Перевернуте положення У перевернутому вигляді Лицар Монет відображає уповільнені дії, недоотримання прибутку (результату, бажаного ефекту), причому пов’язано це зазвичай буває з жадібністю, впертістю або відсутністю задовільного планування.

Такий Аркан може свідчити про велику інертність людини, а також про те, що він не схильний до ризику, навіть виправданого.

Однак, в той же самий час, людина напевно буде перебувати в переконанні, що все робить вірно.

Якщо Лицар Монет відображає характер людини, то його основні риси – черствість, небажання приймати на себе відповідальність, самовдоволення, безтурботність, скупість.

Зрозуміло, в одній людині все це не може уживатися одночасно, тому для більш точних і конкретних трактувань бажано звертати увагу на сусідні з Лицарем Монет Аркан.

Так, з Блазнем актуальною буде саме безвідповідальність, з іерофантов – самовдоволення, з Дияволом – безпечність.

Любов і відносини Пряме положення У розкладах на любов Лицар Монет символізує стабільність відносин.

Правда, в той же час, цей Аркан вказує на швидкоминуще відчуття новизни, але ж для союзу людей, що збираються бути разом завжди, це не настільки важливо, як довіра, надійність та інші моменти, демонстровані таким Лицарем.

Ще один важливий аспект карти – чуттєвість.

Тобто у взаєминах, що відображаються цією картою, досить важливим моментом є взаємне фізичний потяг партнерів.

На подієвому рівні ця карта може означати фатальну зустріч, рішення завести дитину, а для самотньої людини – набуття своєї «половинки».

Крім того, в комбінації з Закоханими Аркан підказує, що від даного партнера навряд чи має сенс чекати швидкого пропозиції руки і серця (або згоди на одруження), бо він схильний довго роздумувати, перш ніж що-небудь зробити;

а із Сонцем – що у відносини будуть внесені визначеність і ясність.

Перевернуте положення Перевернутий Лицар Монет у взаєминах – це в першу чергу нудьга і незадоволеність.

Такий Аркан демонструє млявий перебіг подій, рутинність у відносинах, байдужість до партнера.

У побутовому плані такий Лицар може позначати, що в сім’ї один з подружжя «сидить на шиї» у іншого, а інший при цьому надривається на роботі або сам тягне на собі тягар домашніх турбот (з Вежею), що один з партнерів доведений до депресії ( особливо з Вісімкою Кубків), що людина через власну лінь перетворив свої відносини з коханою людиною в нескінченний потік сірих, абсолютно нічим не примітних буднів.

Кар’єра Пряме положення Для розкладів на кар’єру такий Аркан трактується як наявність у людини ділової хватки, як планомірність в досягненні цілей, як впевненість у завтрашньому дні, як продуктивність його зусиль, як уміння розподіляти свої сили і можливості (останнє актуально з Тузом Мечів).

Якщо людині випав Лицар Монет, значить, він може бути впевнений, що і завтра робота не буде втрачена і що він міцно «сидить» на своїй посаді.

Цей Аркан символізує такі професії: робота на землі (з Імператрицею), робота на виробничому підприємстві, підприємницька або виконавська діяльність у торговельній мережі, служба в банківській сфері (з Тузом Монет).

Втім, цей список не є вичерпним.

Його слід було б доповнити іншими напрямками, але неодмінно такими, в яких плоди докладання праці можна в буквальному сенсі сприймати дотиком, тримати в руках.

Перевернуте положення Для кар’єри і бізнесу така карта уособлює нечесні угоди і недомовленість на переговорах (особливо з Місяцем), а також безвихідні положення (з двійкою Жезлов) і фінансові труднощі.

Перевернутий Лицар Монет вказує на людину консервативного в поганому сенсі, що відноситься до своєї роботи за принципом «солдат спить, служба йде» (зокрема, з Трійкою Монет), а ще – легковажного і безвідповідального.

У повсякденному плані такий Аркан свідчить про низькій зарплаті, притому, що доводиться дуже багато працювати.

Рада карти Таро Вам не варто про щось турбуватися, тому що ви цілком в змозі досягти бажаного.

Від вас вимагається спокійно і планомірно робити те, що ви вважаєте правильним і корисним для себе.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Автор: таролог Ірина Заводіна спеціально для www.predskazanie.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>