Головна / Гороскоп / Лев знак зодіаку характеристика

Лев знак зодіаку характеристика

Характеристика знаків Зодіаку

Знаки Зодіаку – це 30 – градусні ділянки екліптики , а відлік знаків Зодіаку по місяцях починається від точки весняного рівнодення по ходу руху Сонця. У кожному знаку Зодіаку Сонце перебуває близько місяця і переходить в інший знак в двадцятих числах кожного місяця. Часто знаки Зодіаку плутають з зодіакальними сузір’ями . Однак знаки Зодіаку не є сузір’ями – це 12 рівних частин , на які поділено пояс екліптики ( а зодіакальних сузір’їв 13 , тринадцятий – сузір’я Змієносця ) . Астрологічні знаки Зодіаку по місяцях отримали свої назви від найближчих до них сузір’їв.

Характеристика знаків Зодіаку заснована на положення Сонця в момент народження людини. Ще в давнину люди помітили , що проходячи через 12 знаків Зодіаку , Сонце в кожному з них має своє неповторне вплив на людину та її долю. Положення Сонця в тому чи іншому астрологічному знаку Зодіаку дозволяє зробити висновок про потенціал людини і його мотиви , показує ступінь завзятості , витривалості , цілеспрямованості , а також говорить про внутрішнє і зовнішнє розвитку людини. Від розташування Сонця в астрологічному знаку Зодіаку залежить те , що дуже важко піддається коригуванню протягом життя , в тому числі темперамент , погляди на життя , здатності і недоліки.

Але крім Сонця є ще вісім планет і Місяць , які також впливають на життя людей. Ці планети можуть знаходитися не в Вашому сонячному знаку Зодіаку , а в інших знаках , і в такому випадку Ви будете значно відрізнятися від загального опису Вашого знака Зодіаку . Однак , незважаючи на те , що люди одного астрологічного знака Зодіаку можуть істотно відрізнятися один від одного , загальна характеристика знака Зодіаку в будь-якому випадку відображає риси , властиві більшості представників цього знаку Зодіаку .

ЗНАКИ ЗОДІАКУ по місяцях :

Знак Лев

Лев – п’ятий знак Зодіаку . Його символ – сперматозоїд . Це символ життєдайної енергії , сили і удачі. Лев – знак Вогню , фіксований . Управитель знака Лев – Сонце. Екзальтація Плутона. Вигнання Урана . Падіння Меркурія.

Сонце , управитель знака Зодіаку Лев , наділяє його життєвої і творчої силою , відвагою , щирістю , великодушністю і щедрістю . Для Львів важливо уявлення про честь і шляхетність у боротьбі , прагнення користуватися авторитетом і виправдовувати довіру. Ці якості поєднуються у них з честолюбством , а часом і владністю .

За вдачею Леви наділені якостями , які традиційно приписуються царственим особам : почуттям власної переваги , гордості, бажанням бути в центрі уваги і наказувати. Навіть їхні манери і зовнішність інколи несуть на собі відбиток царственности , почуття власної значущості та права на перше місце скрізь , куди б не ступила їх нога.

Своїх цілей у житті Леви домагаються чесним і відкритим шляхом, дріб’язковість і підлість їм не притаманні. Але деяка самокритика щодо власної персони їм би не завадила. Леви люблять панувати , проте їх домінування в будь-якій ситуації , як правило , справедливо , до своїх ” підданим ” Леви ставляться прихильно, щедро і поблажливо , але, до того часу, поки вони не виявляють їм свого непокори.

Для Львів дуже важливою є зовнішня , парадна сторона життя , вони обожнюють прийоми , презентації , вистави , церемонії , звані вечори . У них хороший смак , і це проявляється в манері одягатися: строгість , витонченість і гідність – ось основні критерії , якими керуються Леви у виборі свого костюма.

Екзальтація Плутона виражається в тому , що знак Лев здатний постояти за себе і за свої переконання. Якщо інші засоби не допомагають , він використовує силу , особливо якщо зачеплено його гідність. Плутон також дає Льву фізичну силу , активне прагнення до лідерства , усунення суперників і перешкод , відчуття власної непогрішності . Воля у Льва сильна , він рішучий і діяльний. Представники цього знака Зодіаку багато сил і часу витрачають на те , щоб завоювати авторитет в очах оточуючих.

Падіння Меркурія знаходить своє втілення в несприйнятливості Льва до чужих ідей і поглядів . Він дуже повільно змінює свої життєві установки і ніколи не прислухається до чужих порад .

Уран знаходиться в цьому знаку у вигнанні , тому Лев не дуже любить несподіванки , хоча іноді дозволяє собі бути вельми оригінальним (якщо тільки це не підриває його авторитет).

Особисте життя знаку Зодіаку Лев рідко буває безхмарним.

Вони вміють красиво залицятися , завойовувати увагу протилежної статі. Здається , що мистецтво флірту знайоме їм від народження . Леви хочуть виділитися і вибрати видатного партнера ( пересічний чоловік навряд чи буде ними помічений ) .

У любові Левам властива деяка театральність і драматизм , як і в інших сферах життя. Вони часом із захватом “грають ” в любов , будучи захоплені романтикою нових відносин. Хоча по- справжньому глибоке почуття у них виникає не часто. Однак , коли таке трапляється , Леви вимагають безроздільного поклоніння собі .

Любов і шлюб для Льва можуть стати своєрідною формою самоствердження , ще одним способом домогтися загального визнання. У любові і сімейного життя вони можуть бути деспотичні , хоча вроджене благородство не дозволить Левам опуститися до дріб’язкових причіпок і підозрілості. У шлюбі Леви найбільше цінують надійність і відданість партнера , а також потребують постійного підтвердження свого верховенства і винятковості.

Сильні сторони характеру знака Лев: великодушність , творчі таланти , вміння створити гарний настрій , вміння керувати. Можливі недоліки : культ власної величі , гордовитість , лінь , марнославство.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>