Головна / Гороскоп / Китайський гороскоп, Дракон опис та характеристика знаку

Китайський гороскоп, Дракон опис та характеристика знаку

Характеристики та опис знака Дракона:
Роки: 1904, 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012, 2024

У країнах Сходу Дракон уособлює удачу, радість, зростання і саме життя. Це знак, що символізує небесне могутність і надзвичайно сприятливе астрономічне вплив.

Китайський гороскоп, Дракон

Завдяки цьому прекрасному тварині люди отримують в дар гармонію, багату довге життя, доброчесність. Проте все це не означає, що вона буде легкою, безтурботною, спокійною і безбідного. Блискучий, що переливається Дракон може запросто і засліпити. Нерідко буває так, що даровані людині сила особистості і всі блага – не більше як обман, ілюзія. У цьому немає нічого дивного, тому що сам Дракон одночасно і існує, і немає. Це могутнє, сильне, безтурботне істота, породжене колективними фантазіями народу, вивергає вогонь, воду і золото доти, поки його самого не спалять після гучного свята і перетворять на попіл, з якого судилося народитися вже новому Дракону …

Китайський гороскоп, Дракон опис та характеристика знакуЦей знак дарує людям успішність, нестримний ентузіазм, неординарність, яскраву, живу особистість. Велика самовпевненість, гордість, марнославство не заважає народилися в рік Дракона відрізнятися великодушністю, інтелігентністю, нездатністю лицемірити, злословити. Багатьом представникам цього знаку притаманний високий рівень інтелекту, завдяки якому майже всі їхні починання мають дуже щасливу долю.

Дракон нездатний на дипломатичні виверти і часто дозволяє собі досить категоричні висловлювання. У той же час він відрізняється великою довірливістю, яка, тим не менш, не має з наївністю нічого спільного. Високі вимоги (часом навіть надмірно), пред’являються представником цього знаку до людей, не заважають мати велику кількість друзів. Пояснюється це тим, що віддає Дракон набагато більше, ніж вимагає. У будь-якій компанії він опиняється в центрі уваги; на все у нього є власна, причому оригінальна, точка зору, і це робить його судження в очах оточуючих особливо цінними і вагомими.

Люди, що народилися в рік Дракона, дивно енергійні, володіють великим запасом життєвих сил, мають міцне здоров’я. Заради досягнення мети вони можуть проявляти разючу працездатність і все ж іноді роблять імпульсивні вчинки, наслідки яких здатні оцінити далеко не завжди. Дракони живуть сьогоднішнім днем , а очікування чого-небудь для них просто болісно.

Представники цього знаку можуть цікавитися дуже багатьма речами, захоплюватися спортом. Пригоди, авантюри – це їх стихія. Якщо дозволятимуть засоби, Дракон із задоволенням відправиться в подорож , причому вибере, швидше за все, не уторовані туристичні маршрути, а місця, які маловідомі широкому загалу.

Людям, що з’явилися на світ у рік Дракона, властива вимогливість, чутливість, витривалість і активність. Вони народжені, щоб перемагати. Не дивно, що багато представників цього знаку живуть, ні в чому не потребуючи, як, наприклад, мільярдер Пол Гетті. Володіючи лідерськими здібностями, Дракони успішні в сферах, що дозволяють втілювати їх ідеї, і особливо яскраво здатні проявити себе на терені, подразумевающем ділове спілкування із засобами масової інформації. Однак люди цього знаку здатні блищати скрізь – у політиці (Че Гевара, Йосип Броз Тіто, Едуард Шеварднадзе, Сергій Степашин, Володимир Путін), у військовій справі (Жанна д’Арк), в акторському мистецтві (Джина Лоллобриджида, Патрік Суейзі), в медицині (Федір Углов), спорті (Пеле, Арвідас Сабоніс), музиці (Джон Леннон, Том Джонс, Пласідо Домінго), педагогіці, журналістиці і в будь-який інший професії, яку представник цього знака зробить справою свого життя.

В китаському гороскопі є такі різновиди Дракона:

Металевий Дракон (1940, 2000, 2060)
Металеві Дракони – яскраві, неординарні особистості, які мають сильну, залізною волею, шаленою енергетикою. Вони пихаті, нерідко страждають необ’єктивністю і різкістю суджень, які не збираються нічим пом’якшувати. Якщо хтось з ним припиняє співпрацю або не погоджується з його думкою, Дракона такого різновиду знака це аніскільки не бентежить. Навіть залишившись в гордій самоті, він цілеспрямовано продовжує йти до мети. Як правило, до людей, що з’явилися в ці роки, друзям і колеги ставляться шанобливо, оскільки ті володіють високими моральними якостями.
Було б добре, якби Металевий Дракон був більш об’єктивний і намагався хоча б іноді втихомирювати свій палкий норов.

Водяний Дракон (1952, 2012, 2072)
Водяних Драконів відрізняють дотепність, вміння утримати в руках птаха удачі. З цими людьми легко спілкуватися і мати справу, оскільки вони доброзичливі і доступні. Погано розвинене почуття гумору не заважає їм ставати блискучими ораторами. На відміну від інших різновидів цього знака Водяні Дракони володіють великим запасом терпіння. Вони цілком можуть, не вимагаючи невідкладно результатів, трохи почекати. Ці люди мають погану звичку перескакувати з одного заняття на інше, що нерідко в житті їм дуже заважає. Вони завжди готові ділитися своїми роздумами з близькими людьми і зрозуміти людські слабкості.
Щоб істотно полегшити своє життя, Водяний Дракон повинен вчитися повного зосередження на єдиній меті.

Дерев’яний Дракон (1904, 1964, 2024)
Дерев’яним Драконам властиві практичність, допитливий, уважний до деталей розум. Часто вони виступають генераторами цікавих ідей, причому справа тільки теоретизуванням не обмежується. Люди, що народилися в ці роки, ще й практики, здатні перетворити на реальність багато свої мрії. Від інших Драконів їх відрізняє велика делікатність, більш розвинене почуття гумору. Цього різновиду знака властиві великодушні й щедрі вчинки; її представники – природжені підприємці.
Дерев’яні Дракони в цілому досить милі і виглядають найбільш симпатично на тлі всіх інших типів цього знака.

Вогненний Дракон (1916, 1976, 2036)
Вогненного Дракона відрізняють точність всіх дій, розвинене честолюбство і бажання досягти успіху буквально у всьому. Це працьовиті, відповідальні працівники, які користуються повагою оточуючих завдяки своїй чесності і прямоти. У той же час вони досить потайливі і замкнуті. Людям, народженим у ці роки, властиві задатки лідера, сильна воля, схильність довіряти переважно власних суджень і періодично нехтувати чужими думками і почуттями.
Для них характерний особливий інтерес до мистецтва та музики.
Серйозною перешкодою на життєвому шляху Вогненних Драконів є замкнутість. Вони зроблять своє існування приємніше і простіше, якщо будуть довіряти близьким свої плани і приймати до уваги їхню думку.

Земляний Дракон (1928, 1988, 2048)
Земляний Дракон відрізняється від своїх побратимів трохи більш врівноваженим, спокійним характером. Інтереси його відрізняються різноманіттям, а розум – жвавістю і допитливістю: цей Дракон завжди в курсі того, що відбувається і в найближчому оточенні, і далеко за його межами. Цілі його чотки і ясні. Земляні Дракони можуть бути чудовими фінансистами та бізнесменами і в багатьох випадках самостійно заробляють собі дуже забезпечене життя. Втім, отримати зовнішню матеріальну або психологічну підтримку для людей, що народилися в ці роки, не складає труднощів.
Земляні Дракони без особливих складнощів можуть знайти спільну мову з будь-якою людиною і стати тлумачних організаторами. Їх, як правило, оточує безліч друзів.

Дракон: любов і шлюб

Дракони належать до тієї породи людей, яких розчарування в коханні відвідує вкрай рідко: вони дуже рідко люблять самі, в основному будучи об’єктами чиїхось гарячих почуттів і причиною чужих розбитих сердець.

Дракон-жінка
Прекрасні дами, що народилися в цей рік , вельми чарівні і справляють на оточуючих зачаровує враження. У той же час їх внутрішня сила і деяка безцеремонність може відлякувати людей. За що б вони бралися, вони роблять це рішуче, твердо і чітко розуміючи свої цілі. Дракони люблять, щоб їм була надана свобода дій, не терплять умовностей і будь-яких проявів рутини. Жінки-Дракони надзвичайно практичні, це справжні бізнесвумен, що знаходить відображення навіть в одязі. Вони вважають, що її головне призначення і гідність – це функціональність, а всякі зайві деталі, як-то: оборки, шнурки, кнопки, волани і інш. – Абсолютно ні до чого. До речі, подібний строгий, діловий стиль найбільше гармонує із зовнішністю жінки-Дракона.
Представниці цього знаку не дозволяють почуттям панувати над собою, оскільки вони повинні тримати все, що відбувається у своєму житті під контролем. Малоймовірно, що Дракон буде мучитися і переживати через відсутність взаємності у коханні – швидше, вона віддасть перевагу покарати того, хто насмілився не відповісти на її прихильність. Як правило, поруч з жінками цього знаку завжди в’ється велика кількість представників сильної статі, і вибрати з них когось одного жінка-Дракон нерідко ускладнюється.
Виходить заміж вона тільки тоді, коли під її ногами буде тверда грунт. У сімейних відносинах така жінка відразу стає лідером і не буде віддавати всю себе тільки домашнім радощів і турбот, оскільки інтереси її набагато ширше. Але в будинку буде незмінно підтримуватися порядок.

Дракон-чоловік
Народжений у цей рік чоловік вкрай егоцентричний по своїй натурі. Колись визначивши для себе певні стандарти, він хоче, щоб їм відповідали і всі інші. Він не може жити без уваги до себе, а тому потребує прихильницях. Втім, жінки відповідають йому взаємністю. Дуже привабливим в їхніх очах є звичай закоханого чоловіка-Дракона буквально завалювати об’єкт своїх почуттів подарунками, причому найрізноманітнішими. Втім, у більшості ситуацій свого життя Дракон поводиться зовсім несентиментальний, виправдовуючи своє амплуа донжуана. Кількість жінок поруч з ним з роками лише зростає. Вони тягнуться до нього, як метелики на полум’я, і гостро переживають свою непотрібність.

Всі китайські знаки гороскопу

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>