Головна / Подорожі / Куди поїхати відпочити в січні 2015 року

Куди поїхати відпочити в січні 2015 року

На питання: Куди поїхати відпочити в січні 2015, на розум відразу приходить відповідь – у Єгипет. Цю країну встигли полюбити туристи зі всього світу за невисоку вартість відпочинку і сонячне гостинність місцевих жителів. Теплий пісочок і приголомшливо красиве Червоне море не залишає байдужими ні дорослих, ні дітей. Саме тому ця країна вважається одним з найбільш популярних напрямків пляжного відпочинку.

В Єгипті вас чекає зручна система «все включено», тому вам не доведеться думати про те, скільки потрібно взяти з собою грошей на харчування та випивку. 3 рази в день вас будуть годувати за системою харчування «шведський стіл», де серед великої кількості традиційних страв і делікатесів кожен гість зможе вибрати щось до смаку. Однак, перш ніж купити тур, подумайте кілька разів. У січні тут не так спекотно, як в літні місяці.
Температура повітря тримається на позначці 20-23 градуси, а вода прогрівається до 18-21 градуси. Для дорослої людини така температура моря і повітря цілком прийнятна, і більшість туристів із задоволенням купається і засмагає. Але не забудьте взяти з собою легку вітровку або толстовку і джинси.
Відпочинок в січні – це завжди наявність прохолодного вітру вечорами. Якщо ви все ж вирішите летіти, краще всього зупинити свій вибір на готелі, який розташований в бухті, або будь-якому іншому, захищеному від вітру місці. Ті, хто вирішить поїхати відпочити в січні 2015 в Єгипет повинні знати і про плюси цього відпочинку. Як було згадано вище, велике значення має наявність системи «все включено». До того ж, летіти в цю країну не так довго, як в більш теплий Таїланд або ОАЕ, а значить, і вартість путівки буде в кілька разів нижче. Найкращі тури обійдуться вам в два рази дешевше, ніж у розпал туристичного сезону, і ви зможете заощадити пристойну суму грошей.
Відпочити в січні 2015 року в Єгипті – це означає, подарувати собі казковий час неспішних прогулянок і захоплюючих екскурсій. У літній час, коли відмітка на градуснику доходить до 50-55 градусів вище нуля, частина екскурсій стає недоступною для туристів. У відсутність палючого сонця ви зможете з комфортом оглянути піраміди у Гізі і Луксор, які чекають вас в будь яку погоду.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>