Головна / Подорожі / Куди поїхати на Новий рік 2015

Куди поїхати на Новий рік 2015

Свято вже не за горами. Хтось любить зустрічати Новий рік вдома з друзями чи рідними, інші бронюють столики в кафе і ресторанах, треті виїжджають у село або на бази відпочинку, щоб зустріти свято на свіжому повітрі. Але не всім до смаку класичні варіанти. Такі люди мріють відсвяткувати цю подію де-небудь в Парижі або на екзотичних пляжах, насолоджуючись теплим морським прибоєм. Так куди поїхати на Новий рік 2015, щоб відпочинок був по-справжньому чудовим і в той же час доступним?

Ну що ж спробуємо розібратися, де найкраще відпочивати на Новий рік 2015. Варто зауважити, що смаки у людей різні, а туристичні агентства можуть запропонувати широкий вибір маршрутів, як стандартних, так і досить екзотичних. Що найбільше підійде саме вам, можете вирішити тільки ви самі.
Куди поїхати на Новий рік 2015
Розглядаючи, куди поїхати на Новий рік 2015, не можна обійти стороною європейський напрям. Зануритися в розкіш європейських міст, провести час у стародавніх замках і чудових ресторанах, відвідати неповторні різдвяні ярмарки та розпродажі, вдихнути запах чудовою випічки. В Європі, як ніде відчуває святкову атмосферу Різдва і Нового року, так обожненої нами з дитинства.
Але просто сказавши «в Європу», не можна відповісти на питання, куди поїхати на Новий рік 2015? Адже кожен представляє відпочинок по-своєму, а у кожного міста є свої традиції і сюрпризи. Відправитися на засніжені схили Скандинавії, побачити Париж у святковому оздобленні, доторкнутися до стародавніх таємниць стародавньої Праги або насолодитися буйною веселістю на вулицях Амстердама – вирішувати тільки вам. Причому при бажанні відпочити тут можна зовсім недорого.
А можна взагалі змінити традиціям і відправитися на море на Новий рік. Нехай десь виє хуртовина, і стоять холоди, а ви будете насолоджуватися теплом і сонцем. Правда, приваблива картинка. Багато з тих, хто вирішує, куди поїхати на Новий рік 2015, думають саме так. Тому тропічне напрям, як і раніше, користується величезною популярністю. Таїланд, Сінгапур, Гоа, Ізраїль, Індонезія – вибір досить великий. Єдине місце, куди не рекомендують їхати в цьому році – це Єгипет, надто вже там неспокійно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>