Головна / Гороскоп / Кролик в китайському гороскопі

Кролик в китайському гороскопі

Характеристики та опис знака Кролика:
Роки: 1903, 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023

Знак Кролика, він же знак Кота – перший випадок в східному гороскопі , коли один і той же період символізують різні тварини . Згідно японською традицією, це Кролик, а китайської – Кіт. Ріднить цих, загалом-то, різних тварин унікальна здатність під час падіння «приземлятися», не пошкодивши, на всі чотири лапи.

Кролик в китайському гороскопі

Об’єднує Кота і Кролика і те, що в країнах Азії (втім, як і в наших широтах) до них ставляться з неабиякою часткою недовіри. Обидва ці тварини стійко асоціюються у свідомості людей з нечистою силою. Напевно багато хто з нас чули моторошні історії про те, що злі чаклуни мають звичай періодично перетворюватися на котів.

Кролик в китайському гороскопіЯпонці цілком солідарні з такою позицією, відносячи котів до розряду демонічних тварин, наділених надприродною силою і час від часу що не гидують вампіризмом.

У той же час в Китаї оптимістично вірили, що коти могли проганяти злих духів, хоча в цілому люди були про них не найвищої думки.

В даному випадку неважливо, хто є уособленням знака – кролик або кіт. Суть в тому, що властиві обом цим створінням зовнішня слабкість, беззахисність, м’якість мають властивість перетворюватися на підступну і небезпечну силу.

У цьому знаку спостерігається і ще один парадокс. Асоціації, що стосуються безпосередньо самих тварин, негативні – зате риси характеру людей, народжених під цим знаком, в більшості своїй позитивні.

Кролики з’являються на світ під знаком, що втілює розсудливість і доброчесність. Це інтелігентні люди, для яких дуже важливо жити в безпеці, мирі та злагоді з оточуючими, комфорті. Кролик не любить суперечок, дискусій і намагається триматися від них подалі. Проте спілкуватися з ним – одне задоволення, оскільки він приємний, делікатний, спокійний, дотепний. Люди цього знаку досить болісно ставляться до критичних зауважень на свою адресу; вміють давати вельми слушні поради, до яких люди прислухаються.

Природна обачність і в якійсь мірі – совість не дозволяють Кролям надходити без попереднього обдумування всіх мінусів і плюсів своїх кроків, якою б життєвою сфери вони не стосувалися. Оточуючим зазвичай подобається подібна розсудливість, і вони переймаються до людям даного знаку довірою. Цьому сприяє та обставина, що Кролик одягаються з незмінним смаком і взагалі дуже добре виглядають. Уважні вони не тільки до свого зовнішнього вигляду, але й до того, як виглядає їх житло. Прагнучи перетворити його в затишне гніздечко, без сорому приймати в ньому гостей, Кролики не шкодують на оздоблення свого будинку ні часу, ні грошей. Вони люблять, щоб всі речі лежали строго на відведених їм місцях.

Людям цього знаку дуже подобається перебувати в респектабельному суспільстві, великих компаніях. І ця симпатія взаємна: Кролики – улюбленці публіки; їх можна сміливо назвати світськими персонами, які вміють себе подати. З іншого боку, почасти подібна «світськість» призводить до того, що особи людей, що народилися в ці роки, відрізняються невеликою поверховістю.

Якщо Кролику доводиться бути начальником, він ставиться до підлеглих цілком лояльно, проте його демократичність має чіткі межі. Завдяки спритності, з якою вони провертають свої справи, й розвиненому чуттю на вигідні угоди люди цього знака завжди добре матеріально забезпечені. На успішність Кроликів можуть вплинути і зовнішні чинники.

Ці люди вкрай рідко виходять з характерного для них спокійного, незворушного стану. Як працівники вони дуже відповідальні, працьовиті, надзвичайно спостережливі. Всі ці якості допомагають досягати певних успіхів на будь-якому професійному терені. Більше за інших Кролям підходять спеціальності, в яких широко використовуються комунікативні навички.

Якщо здоров’ю та життю нічого не загрожує, то Кролики можуть бути успішними дипломатами і юристами. Виходять з них популярні політики (Фідель Кастро, королева Вікторія, Ева Перон), відомі вчені (Альберт Ейнштейн), діячі мистецтва (Жорж Сименон, Генрі Міллер, Інгрід Бергман, Френк Сінатра).

Чудовий смак людей цього знака робить їх успішними власниками антикварних магазинів. Якщо в цілому лояльний Кролик отримує в якості начальника, управлінця дуже широкі повноваження, то може перетворитися на тирана. Прикладом може служити особистість Йосипа Сталіна.

В китайському гороскопі такі різновиди Кролика:

Металевий Кролик (1951 2011, 2071)
Металеві Кролики – честолюбні, вельми здібні люди, які чітко бачать свої життєві цілі. Часом вони справляють враження занадто стриманих і навіть замкнутих, проте це пояснюється схильністю людей цього знака не висловлювати вголос свою думку. Володіючи хватким, швидким і якоюсь мірою хитрим розумом, Кролики можуть ставати процвітаючими бізнесменами.
Народились в ці роки люди можуть заявити про себе як діячі мистецтва, вони вхожі в вища, респектабельне суспільство. Друзів у них небагато, але всіх їх можна назвати відданими, справжніми. Металеві Кролики настільки добре знають, чого хочуть, що з ними в цьому зрівнятися, мабуть, не зможе ніхто.

Водяний Кролик (1903, 1963, 2023)
У навколишніх Водяні Кролики надзвичайно популярні. Цьому сприяє і та обставина, що чужі думки і почуття ці люди завжди беруть до уваги і навіть частенько беруть до серця надто близько. У них відмінна інтуїція; проте всі свої кроки Водяні Кролики роблять продумано і методично. Люди цього різновиду знака вміє толково викладати свої думки, вони мають відмінну пам’ять. Періодично Кролики перетворюються в замкнутих людей і йдуть в себе.
Водяним Кролям необхідно вчитися контролювати себе. Їм не стоїть настільки сильно турбуватися про чужі проблеми, хоча це якість дуже цінують близькі та колеги.

Дерев’яний Кролик (1915, 1975, 2035)
Дерев’яні Кролики дуже комунікабельні, доброзичливі, володіють хорошими адаптаційними здібностями. Бажання розраховувати на підтримку колег призводить людей цього знака в колективи; працювати поодинці їм не дуже подобається. Допомагати їм, до речі, інколи досить проблематично: періодично Кролики стають дуже скритними. І все ж в основному вони ведуть активне громадське життя. Цих щедрих, великодушних людей поважають оточуючі.
Для поліпшення свого життя Дерев’яний Кролик повинен демонструвати більшу відкритість. А якщо йому хочеться, щоб люди в чомусь допомагали, треба для початку озвучувати їм свої плани.

Вогненний Кролик (1927, 1987, 2047)
Це дружелюбні, відкриті, дипломатичні, розсудливі люди. Вони прагнуть з усіма підтримувати мирні, рівні стосунки, і їм це цілком вдається, причому Кролики добре ладнають і з дітьми. Можливо, цьому сприяє і та обставина, що вони є знавцями людських душ. Представникам цього різновиду знака властива сильна воля, але при цьому вони нетерплячі і схильні до депресій у випадках, коли справи приймають небажаний поворот. Несприятлива обстановка переноситься ними з великим трудом.
Вогненні Кролики мають інтуїцію, більш розвиненою, ніж у багатьох інших знаків. Є в їх числі і екстрасенси.
Щоб досягти в житті більшого, Вогненні Кролики, які є від природи сильними особистостями, все ж не повинні нехтувати сторонньої допомогою.

Земляний Кролик (1939, 1999, 2059)
Земляні Кролики – це дуже розумні, проникливі, скритні люди, які вважаю за краще вести скромну, непомітну життя. Ці скромники для досягнення мети можуть трудитися дуже старанно і довго. Представники даного різновиду знака можуть бути процвітаючими бізнесменами, тим більше що в грошовій сфері їм зазвичай щастить. Їм легко здобувати однодумців, бо кажуть вони дуже переконливо. Думка цих людей має велику вагу; друзі та колеги їх дуже поважають.
Земляним Кролям слід було б бути не настільки скритними.

Кролик: любов і шлюб

Кролик більше тяжіє до світського життя, ніж до сімейних відносин, проте це не заважає йому ставитися до любовним зв’язкам і шлюбу з повною серйозністю. Супутника життя він вибирає довго і ретельно, і, як правило, остаточного вибору передують серйозні романи.
Кролики здатні бути люблячими, лагідними, вірними людьми, але вони не знають, що таке відповідальність перед сім’єю. Зустрічатися з друзями-приятелями замість того, щоб провести час з другою половиною або дітьми, – цілком в їх стилі.

Кролик-жінка
Народженим в цей рік властиво властивість використовувати будь-який відповідний випадок, щоб показати себе культурною, тонким людиною. Вони цілком можуть заглибитися в якийсь складний предмет тільки лише для того, щоб мати можливість блиснути прилюдно знаннями, які їм ніколи в реальному житті не знадобляться. При цьому Кролики-жінки можуть абсолютно не розбиратися в тому, що для їх життя є дійсно важливим.
Втім, навколишні прощають доброзичливою, стриманою, дбайливою, товариською жінці подібну слабкість. Це діяльні натури, вони постійно чимось зайняті і проте намагаються знайти трохи часу, щоб поспілкуватися з подругою або почитати улюблену книгу. Кроликам-жінкам притаманні артистизм і тонке почуття гумору. Вони прагнуть робити якомога більше для того, щоб усім членам сім’ї було в їх спільному домі радісно, ​​спокійно і затишно. З Кролика може вийти вірна дружина і кохана.

Кролик-чоловік
Це удачливі ділові люди, яких, як кажуть, люблять гроші. Їх недоліком є ​​тяга до спиртного, яка в ряді випадків переростає в залежність і не дозволяє представникам цього знака реалізувати свій потенціал.
Чоловік-Кролик готовий до того, що його буде завойовувати жінка. Йому важко вибрати з декількох претенденток найбільш підходящу, не сильно хочеться кардинально змінювати своє життя за власною ініціативою. Тому Кролики схильні плисти за течією, вичікуючи вирішення ситуації. Вони і в решті вельми схильні жіночому впливу.

Всі китайські знаки гороскопу

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>