Головна / Гороскоп / Коза, китайський гороскоп: опис та характеристика

Коза, китайський гороскоп: опис та характеристика

Характеристики та опис знака Кози:
Роки: 1907, 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015, 2027

Те, що цей знак має подвійну назву, пояснюється тим, що в китайському гороскопі його символізує Коза, а в Японії – Вівця.

Китайський гороскоп, Коза: опис та характеристика

З козами не пов’язане якихось особливих релігійних культів. Єдине, що залишилося в історії, – це епізоди, пов’язані з бальзамуванням козлів як священних тварин. Самка і самець асоціюються у сприйнятті людей по-різному. Так, козел уособлює собою розпуста, хіть. Водночас кози символізували покірливість, невибагливість; в країнах Сходу це була тварина будинків, і його дуже цінували.

Коза, китайський гороскоп опис та характеристикаСимволіка зодіакального знака також пов’язана з цими якостями. Людям-Козам судилося з’явитися на світ під знаком таланту. У більшості своїй це обдаровані люди, які цінують прекрасне і володіють добре розвиненою уявою. За характером вони м’які, спілкуватися з ними дуже легко. Представники цього знака насилу переносять з’ясування стосунків, конфлікти, а тому намагаються жити і працювати в звичному оточенні, де вони відчували б себе вільно і комфортно. Незважаючи на м’якість характеру, Козу практично неможливо змусити робити те, чого їй категорично не хочеться. Будучи переконаною у своїй правоті, вона буде до кінця відстоювати свої позиції. Мова представників цього знака, хоч і переконлива, але все ж недорікувата, тому з роллю ораторів вони справляються не дуже добре. Однак при всьому при цьому дар переконання часто допомагає їм досягати мети. У більшості випадків Кози воліють свої плани і почуття до пори до часу приховувати від оточуючих.

Дуже багато чого, якщо не все, в житті Кози знаходиться в залежності від везіння. Поширюється це і на сферу матеріального забезпечення. Представники даного знаку можуть бути заможними людьми, проте для цього необхідно, щоб обставини складалися на їх користь. Від самих Коз буде потрібно в потрібний час постукати в потрібні двері, що найчастіше у них виходить досить успішно.

Малоймовірно, що гроші прийдуть через саму Козу, – швидше за все, через когось іншого – начальника, доброго друга або навіть перехожого, який дасть слушну пораду. Самі ж представники цього знака зовсім не пристосовані до комерційної діяльності, не вміють ні продавати, ні командувати, погано керують іншими. Тому вони гостро потребують людину, який би став направляти їх дії, давав підказки, допомагаючи реалізувати відпущений природою потенціал. Якщо не пощастить з таким зустрітися на життєвому шляху Кози, то це може привести її до повного забуття і бідності.

Людям цього знаку властива виняткова артистичність. Але у їхніх талантів є можливість розкритися тільки тоді, коли хтось сильніший і впливовий буде направляти його в потрібне русло. Самі Кози відрізняються безвільністю, їх доля – слухняність. З цим пов’язана прихильність народжених в ці роки до колективної роботи: в цьому випадку у Коз є можливість на когось спертися. Необхідність самостійного прийняття відповідального рішення викликає у них занепокоєння та тривогу. З недоліків представників цього знака можна відзначити занепокоєння, песимістичність, надокучливість. Кози відносяться до тієї породи людей, у яких завжди знайдеться привід для невдоволення своїм життям. Їх капризи і напади песимізму здатні довести близьких до відчаю або сказу.

Проте в цілому про Козах можна говорити як про добрих, елегантних, милих людей, які бувають неприємними в спілкуванні лише епізодично. Вони тяжіють до благодійної діяльності і завжди готові допомогти тим, кого вважають ще найнещасніші себе. Правда, відсутність почуття власності у Коз призводить до того, що діляться з нужденними вони і тим, що належить зовсім не їм. Всі ірраціональне, надприродне тягне цих людей до себе, а тому багато Кози жваво цікавляться окультизмом або стають віруючими. Це цілком логічно, якщо врахувати, що в більшості випадків життя Коз залежить від чужої волі, а не від їх дій.

Не дивно, що серед артистичних Коз зустрічаються відомі діячі мистецтва (Ференц Лист, Мігель Сервантес, Артур Конан Дойл, Джейн Остен, Енді Уорхол, Катрін Деньов, Ніколь Кідман, Памела Андерсон, Хуліо Іглесіас). Є прославилися політики (Георг IV, Михайло Горбачов), світового рівня спортсмени (Мухаммед Алі).

В китайському гороскопі Є такі різновиди Кози:

Металева Коза (1931, 1991, 2051)
Для Металевих Коз характерні ретельні, продумані дії. Люди, що з’явилися на світ в ці роки, найчастіше у своїй професії домагаються певних успіхів. У їхньому характері дивним чином уживаються неабияка частка самовпевненості і схильність турбуватися через дрібниці. Коз відрізняє доброзичливість, яку вони проявляють по відношенню до членів своєї сім’ї, колегам, друзям; у них широке коло приятелів.
Металеві Кози здатні ставати авторами справжніх шедеврів, адже вони надзвичайно обдаровані. Представники цього різновиду знака обставляють своє житло з великим смаком, часто мають колекції антикваріату.
Щоб підвищити якість життя, Металеві Кози повинні вчитися не так гостро реагувати на проблеми, а на неіснуючі – особливо. Для того щоб успішно справлятися зі складнощами, які, на їх погляд, є нерозв’язними, варто звертатися до людей, а не замикатися в собі.

Водяна Коза (1943, 2003, 2063)
Люди, що народилися в рік Водяний Кози, відрізняються високою комунікабельністю, тому друзі в їх житті з’являються з дивовижною легкістю. Вони інтуїтивно відчувають вигідні проекти, заняття, однак, зайнявшись яким-небудь з них, до кінця можуть його і не довести.
Найбільша цінність у житті Водяний Кози – це спокійна домашня життя і такі ж трудові будні. Тому зміни обстановки вона переносить насилу і не любить. У неї гарне почуття гумору, виразні жести й міміка. Люди цього знаку вміють швидко знаходити спільну мову з дітьми.
Водяним Козам непогано було б виявляти більшу організованість і вчитися не кидати на півдорозі почате, тим більше що найчастіше воно обіцяє реальну вигоду.

Дерев’яна Коза (1955, 2015, 2075)
Люди, що з’явилися на світ в ці роки, відрізняються великодушністю, добросердям, готовністю прислужитися, коли від них це знадобиться. Для них є придатними самі різні види діяльності. Дерев’яні Кози можуть похвалитися великою кількістю знайомих і друзів, причому часто вони потрапляють під чужий вплив через свою довірливість. З тією ж легкістю, що й Металеві Кози, Дерев’яні швидко і легко сходяться з людьми, і дітьми зокрема. Вони надзвичайно везучий в грошових питаннях.
Для досягнення успіхів Кози потребують управлінні, і все ж їм варто вчитися більше покладатися на власну думку, а не сліпо слідувати чужими вказівками.

Вогняна Коза (1907, 1967, 2027)
У більшості своїй Вогненні Кози відмінно розуміють свої життєві цілі і намагаються домагатися їх за допомогою свого природного чарівності. Товариськість, жвавість характеру сприяють придбанню широкого кола друзів. Люди, що народилися в ці роки, – великі шанувальники різних масових заходів на зразок вечірок. У тому числі і тому Вогненні Кози так люблять поповнювати свій гардероб, причому часто зовсім непотрібними речами.
Представникам цього різновиду знака слід було б навчитися тримати себе в руках, уникаючи непотрібних витрат. Ще одна рекомендація – не попадатися на вудку власного занадто багатої уяви. У випадку з Вогненними Козами буде правильніше дотримуватися чужих порад, ніж іти на поводу у своєї фантазії.

Земляна Коза (1919, 1979, 2039)
Земляні Кози відрізняються надзвичайною уважністю і дбайливістю, відданістю своїй сім’ї та іншим близьким людям. На оточуючих вони незмінно справляють дуже приємне враження; до роботи ставляться вдумливо і відповідально, є надійними співробітниками, на яких можна покластися. Земляні Кози – справжні марнотрати: для того, щоб себе в черговий раз побалувати, вони готові витратити останнє.
Люди, що народилися в ці роки, мають різнобічні інтереси, дуже начитані. Надаючи допомогу близьким людям, вони відчувають глибоке задоволення.
Земляним Козам, варто вчитися не витрачати даремно гроші, стримувати свої бажання.

Китайський знак Коза: любов і шлюб

Народжені в рік Кози вельми серйозно ставляться до любовних відносин і ніколи не пов’язують своє життя з першим зустрічним, підходячи до питання вибору досить грунтовно. Кози вельми гарно уживаються; проте і з їх принципами і що склалися звичками партнерам потрібно рахуватися.

Коза-жінка
Цей знак вважається жіночим. Прекрасні дами, яким довелося під ним народитися, надзвичайно чарівні і цими своїми чарами підкорюють буквально всіх на своєму шляху, опиняючись скрізь у центрі уваги. Кози звикають ретельно стежити за собою ще в самому ніжному віці.
З грошима у них складаються дуже непрості стосунки. Будучи не в змозі вирішувати самостійно фінансові питання , вони шукають собі покровителя, керівника, який постійно б їх направляв. Лідерство – абсолютно не їх амплуа.
Оточені великою кількістю прихильників, Кози з величезною працею відшукують серед них самого підходящого. Зніженим, боязким, надзвичайно капризним і довірливим особам складно облаштувати особисте життя. У цій області людських відносин вони весь час стикаються з нерозумінням, часто сваряться, в той час як комфорт для Коз є життєво важливою умовою існування.
Кози-жінки можуть справляти враження абсолютно не створених для домашнього життя, але це абсолютно не так. Навпаки, дому і сім’ї вони намагаються приділяти дуже багато часу. Будучи вмілої господинею, Коза приготує надзвичайно смачні страви, майстерно пошиє красиві речі, створить гармонійний інтер’єр і з величезним задоволенням прийме гостей.

Коза-чоловік
Це вельми захоплені люди, яких займає все надприродне. У разі, коли професійна діяльність і інтереси збігаються або перетинаються, з людей цього знаку виходять просто чудові фахівці. У той же час їм властива надзвичайна недисциплінованість, і навіть самий лояльний начальник насилу терпітиме постійні запізнення.
У житті чоловіків-Коз просто величезне значення має допомогу родичів, вони від неї залежать мало не повністю. Оскільки представники цього знака відрізняються надзвичайною боязкістю і ніжністю натури, будь-який тиск для них нестерпно. Втім, вони вміють пристосовуватися до будь-якого способу життя, головне – щоб їм був гарантований хоча б мінімальний рівень безпеки.

Всі китайські знаки гороскопу

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>