Головна / Гадання / Королева Мечів: значення карти Таро

Королева Мечів: значення карти Таро

Королева Мечів: значення карти Таро

Королева Мечів

Королева Мечів: значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Королева Мечів – це, в першу чергу, незалежність, індивідуальність, багатство думок та ідей.

Такий Аркан зазвичай символізує людину кмітливого, прогресивного, що володіє аналітичними здібностями.

Якщо карта розглядається як придворний Аркан, то вона символізує жінку середніх років (у більшості випадків).

Якщо за допомогою Королеви Мечів визначають вік, то говорять про 30-45 роках.

Втім, з цього правила бувають і винятки.

Іноді під цим Арканом ховається молода жінка до 30 років, але в цьому випадку вона являє собою те, що називають «не по роках» – наприклад, розумна не по роках, мудра не по роках і т.д.

Якщо разом з Королевою Мечів випала Жриця, це означає, що емансипованість і «просунення» людину змушують його начисто забути про інтуїцію і не прислухатися до свого внутрішнього голосу зовсім.

У комбінації з іерофантов такий Аркан трактується як немилосердність і відсутність в характері доброти, що грунтується на виключно раціональному підході до життя.

А коли в розкладі з Королевою Мечів випадає Світ, то це свідчить про те, що людина зуміє таки домогтися торжества своїх ідей і ідеалів.

Перевернуте положення Перевернуту Королеву Мечів в загальному випадку можна охарактеризувати як неправильне використання інтелекту.

Тобто мова тут йде про те, що людина аж ніяк не дурний, проте свій розум використовує не за призначенням або ж зовсім не в мирних цілях.

Якщо Королева Мечів в перевернутому вигляді описує характер людини, то акцент тут слід зробити на мстивості, прагненні маніпулювати іншими людьми, дріб’язковості, нетерпимості, а іноді ще й на фанатизмі.

З точки зору подієвості така Королева позначає неприємні новини, відсутність перспектив (особливо з двійкою Жезлов) або проблеми з законом (у тому числі в поєднанні зі Справедливістю).

Любов і відносини Пряме положення Для сфери особистих взаємин Королева Мечів уособлює справедливий союз, рівноправні відносини, прагматичність, яка домінує над емоційністю.

Крім цього, Королева Мечів – це тяжіння до життя холостяцьким (що пов’язано з гіпертрофованим почуттям незалежності) і, як наслідок, складності при вступі в шлюб.

Людина, якій в розкладі на відносини випала Королева Мечів, майже напевно боїться пов’язувати себе «печаткою у паспорті» і буде довго роздумувати і сумніватися, перш ніж піде на цей крок.

З іншого боку, цей Аркан може символізувати холодність в почуттях, безпристрасність, а може бути, і нездатність любити беззавітно.

У поєднанні з Імператрицею Королева Мечів тлумачиться як неготовність до материнства або, можливо, страх перед ним.

Разом же з Сонцем ця карта пророкує, що людині вдасться зустріти людину, близьку собі по духу.

Перевернуте положення У перевернутому вигляді Королева Мечів означає відносини, побудовані на брехні, нещирості.

А часом такий Аркан вказує на шлюб з розрахунку.

У певному контексті перевернута Королева Мечів може символізувати союз, що має небезпеку розвалитися.

До речі, з Арканами Імператор, Справедливість, Башта, Четвірка Жезлів і деякими іншими така Королева може бути витлумачена як розлучення.

Правда, тут є чимало нюансів.

Приміром, з Вежею це буде розлучення негарний, з розділом всього аж до чашок і ложок.

А зі Справедливістю мова повинна йти про судовий шлюборозлучному процесі.

Крім цього, разом з відлюдником перевернута Королева Мечів свідчить про те, що людині ніяк не вдається створити сім’ю.

Кар’єра Пряме положення Для професійної діяльності Королева Мечів являють собою компетентність, достатню досвідченість, дипломатичність, впевненість у своїх силах.

Людина, якій в розкладі на кар’єру випав такий Аркан, – це хороший посередник на переговорах, він здатний зрозуміло і просто пояснити складні поняття і процеси.

Якщо питання стосується вибору бажаної професії, то Королева Мечів вкаже, що такий має бути інтелектуальна робота, бо саме в ній людина здатна буде розкрити себе максимально.

Ця карта може говорити про те, що начальник справедливий і чесний, або, що підлеглий незалежний, або, що працівник добре знає свою справу і т.д.

Для розкладів на кар’єру і бізнес дуже характерні деякі з комбінацій Королеви Мечів з іншими Арканами.

Так, з Магом така карта каже, що вже прийшла пора втілювати в життя свої наміри та ідеї;

з Колісницею – що людина в змозі домогтися практично всього, чого завгодно;

з помірним – що неприємності незабаром втратять своє деструктивний вплив на життя ворожбитів.

Перевернуте положення У даній ситуації карту слід трактувати як невірне бачення реального стану справ, як роботу до знемоги, як спроби тримати підлеглих «в кулаці» (зокрема, це вірно разом з Силою).

Ще перевернута Королева Мечів може позначати, що людина залишиться зі своїми труднощами один на один, а також що хтось буде намагатися «підсидіти» його, розорити і т.п.

Інше традиційне значення такого Аркана – відсутність можливостей і перспектив, безглуздість того, чим людина займається.

Останнє особливо точно відображає поєднання перевернутої Королеви Мечів з Блазнем.

Рада карти Таро Якщо у вашому житті є щось, що стримує вас у професійній діяльності, особистому житті або в чому-небудь ще, відкиньте це.

У вас цілком дістане сил і можливостей, щоб жити тільки так, як хочеться саме вам – без оглядки на уявні авторитети і догми.

І навчіться прислухатися до себе, бо ваша інтуїція – ваш кращий порадник і помічник.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Автор: таролог Ірина Заводіна спеціально для www.predskazanie.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>