Головна / Гадання / Королева Кубків: значення карти Таро

Королева Кубків: значення карти Таро

Королева Кубків: значення карти Таро

Королева Кубків

Королева Кубків: значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Королева Кубків – це глибина почуттів та емоцій, вірність, чуттєвість, душевна зрілість.

Людина, якій в розкладі випав цей Аркан, напевно володіє розвиненою інтуїцією, артистичний, сприйнятливий до відтінків емоцій і почуттів.

Саме Королева Кубків відкриває таролога істинний сенс щастя, любові, гармонії.

Якщо така карта позначає конкретної людини, то це завжди жінка не юна і неодмінно наділена численними талантами.

Якщо Аркан покликаний визначити вік, то це, швидше за все, буде 40-45 років і старше.

Якщо питання задається щодо дати народження, то тут мова з великою часткою ймовірності буде йти про Рибах, Скорпіоні або Раку.

Крім того, в комбінації з жрицею Королева Кубків трактується як людина, що володіє глибинними езотеричними знаннями або екстрасенсорними здібностями;

а з іерофантов – як можливість інтенсивного духовного зростання.

Перевернуте положення У перевернутому вигляді Королева Кубків втрачає свою милість і чутливість.

Зате на перший план виходять схильність до перебільшень і норовливість.

Тут вже не можна говорити про безкорисливої ​​допомоги або безмежної відданості.

Навпаки, в наявності буде неврівноваженість і досить висока ймовірність ненадійності, зриву планів і т.п.

Людина, якій випала перевернута Королева Кубків, цілком здатний на зневагу до закону, на порушення даної обіцянки чи слова.

В його характері можуть проявитися схильність до сарказму, нещирість, небажання співчувати і вже тим більше допомагати.

У парі з Магом такий Аркан вкаже на те, що людина здатна безсердечно грати на почуттях інших людей, з Дияволом – на потурання власним слабкостям і схильність спокусам, з Світом – на небажання змінювати щось у собі і своєму оточенні.

Любов і відносини Пряме положення У розкладах на відносини Королева Кубків вказує на те, що людина у взаєминах керується серцем, а не вигодою або горезвісним здоровим глуздом.

Якщо такий Аркан випадає чоловікові, то це символізує його тугу за великої любові, якщо ж жінці – то величезну силу її чуттєвості і сексуальної привабливості.

Якщо карта випадає партнерам в цілому, то вона показує, що любов – це головне мірило і пріоритет, який визначає суть їх відносин.

Разом з Закоханими Королева Кубків свідчить про те, що людина здатна не тільки цінувати почуття до себе з боку інших людей, але й дарувати таку ж любов у відповідь.

Коли ж поруч з цим Арканом виявляється Сила, то це безперечно підказує: саме любов дає людині сили чогось добиватися в житті.

Перевернуте положення Така Корольова в розкладі вказує на те, що з двох людей один намагається маніпулювати іншим.

Інше тлумачення полягає в наступному: незважаючи на те, що людина має партнера, він відчуває себе самотнім і нікому не потрібним.

У певних ситуаціях такий Аркан може позначати плітки і наклеп, а також хитрість і мстивість.

Крім цього, перевернута Королева Кубків іноді символізує розгнівану (і навіть розлючену) жінку, здатну на кардинальні рішення і дії через те, що нею знехтували або її ошукали.

У комбінації з відлюдником перевернута Королева Кубків означає нездатність людини розкріпачитися і проявити свою емоційність відкрито.

Разом з Вежею вона говорить про зраду.

А з Колісницею – про нездатність людини розібратися в собі і зрозуміти свої почуття.

Кар’єра Пряме положення Для професійної сфери Королева Кубків тлумачиться як діяльність, невід’ємним елементом якої є творчий аспект і відчуття гармонійності і внутрішнього спокою.

Саме крізь таку призму розглядає людина свою професію і кар’єру, якщо йому випав в розкладі цей Аркан.

Королева Кубків означає неможливість бачити в роботі тільки матеріальну вигоду, а також неприпустимість суєти і поспіху при виконанні своїх робочих обов’язків.

Якщо разом з Королевою Кубків у розкладі на кар’єру випав Імператор, то це говорить про підвищено серйозне ставлення людини до своєї роботи;

коли ж поруч з такою картою з’являється Сонце, то вона символізує велике творче натхнення.

Перевернуте положення Перевернута Королева Кубків говорить про відсутність кар’єрних перспектив або ж про показною інтелектуальності і зарозумілості.

З іншого боку така карта може вказувати на нетерпимість до помилок, на готовність заради власних інтересів не зважили з людьми або законом (останнє особливо актуально, якщо перевернута Королева Кубків випала зі Справедливістю).

При характеристиці людини Аркан може символізувати злісну пліткарку, недоброзичливця, здатного на закулісні інтриги.

З Блазнем перевернута Королева Кубків позначає спроби третирувати нижчестоящого за посадою, вказувати йому «його місце»;

з Місяцем – розчарування від ошуканих надій, покладених на керівництво, проект, підлеглих.

Рада карти Таро Ваша емоційність може бути вам на користь, дозволяючи не залишатися байдужим до потреб близьких.

Але може і «грати» проти, роблячи вас відмінною мішенню для злих язиків.

Тому кращий спосіб не постраждати – завжди прислухатися до своєї інтуїції, яка здатна майже безпомилково визначити, який перед вами людина і які його наміри.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Автор: таролог Ірина Заводіна спеціально для www.predskazanie.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>