Головна / Гадання / Король Кубків: значення карти Таро

Король Кубків: значення карти Таро

Король Кубків: значення карти Таро

Король Кубків

Король Кубків: значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Сутність Короля Кубків – це артистизм, інтуїтивне відчування, емоційна глибина.

Цей Аркан зазвичай випадає людям, завжди готовим допомогти, дати ділову пораду.

Однак, крім відчуття співчуття мова в даному випадку може йти ще й про внутрішній неспокій, що змушує людину прагнути вперед (пам’ятаєте, у класика: «А він, бунтівний, шукає бурю …») Якщо такий Король розглядається як придворна карта, то він являє собою чоловіка середніх років (не молодше 40-45 років) або літньої людини, причому майже напевно народився під знаком Скорпіона або, можливо, Рака або Риб.

Якщо Аркан описує соціальний статус, то він повинен бути витлумачений як досить високий, причому, швидше за все, пов’язаний з творчою діяльністю.

Однак, при цьому, область інтересів навряд чи можна назвати простою і буденною.

Судіть самі: люди, яких характеризує Король Кубків, можуть цікавитися, наприклад, психотерапією або окультними науками (особливо із жрицями).

Разом з Магом Короля Кубків слід трактувати як шанс повністю розкрити і реалізувати свої таланти, а з іерофантов – як можливість досягти внутрішнього прояснення.

Перевернуте положення Перевернутий Король Кубків може позначати втрату, яка викличе бурю емоцій, або залученість в якийсь скандал, або нечесність (обман, шахрайство і т.д.) Така карта, крім іншого, іноді символізує нещирий або попросту погана порада, а також нездатність приймати зрілі рішення (у тому числі, з Колісницею).

Ще одна сторона «медалі» для цього Аркана в перевернутому вигляді – схильність залежностям від когось або чогось.

Тобто людина схильна заплутуватися в ситуаціях або думках і, як наслідок, надмірно прислухатися до сторонніх судженням і діяти за чужою вказівкою.

Дуже показова в цьому плані комбінація перевернутого Короля Кубків і Отшельника, яка позначає, що людина шукає «істину у вині», намагаючись забутися від проблем за допомогою алкоголю, і в результаті – спивається.

Любов і відносини Пряме положення Для особистих стосунків Король Кубків – це уважність до партнера, відмінне взаєморозуміння, глибоке почуття, емоційна відкритість один одному.

Ця карта свідчить про велику сексуальності і прагненні максимально реалізувати її.

В цілому Король Кубків символізує пік романтизму і період ідеальних відносин, готовність приймати партнера як він є і всіма силами підтримувати його, позбавляючи від сумнівів, комплексів, страхів.

Крім того, з Імператором ця карта повинна трактуватися як прагнення створити сім’ю, з Світом – як пік емоційності і закріплення відносин на високій позитивній ноті, з двійкою Кубків – як ставлення до партнера як до своїй «половинці».

Перевернуте положення У перевернутому вигляді Король Кубків вказує на використання своєї сексуальності для досягнення особистих цілей.

Якщо такий Аркан випав на нове знайомство, то це треба сприймати як застереження про те, що перше враження часто буває оманливим.

А ще – про те, що ідеально вдале, абсолютно сприятливий розвиток відносин у більшості випадків занадто добре, щоб бути правдою.

У деяких ситуаціях така карта може підказувати, що перед нами наркоман або потенційний (або таємний) алкоголік.

У парі в Судом перевернутий Король Кубків попереджає про неминучість відплати (як ви ставитеся до свого партнера, так і він, в кінцевому рахунку, буде до вас ставитися), а з повішеними – про зраду.

Кар’єра Пряме положення Людина, якій в розкладі на професійну сферу випав Король Кубків, добре вміє поєднувати роботу і дозвілля (і особисте життя), тобто здатний успішно рухатися кар’єрними сходами, не ущемляючи себе при цьому.

Крім того, цей Аркан підказує, що в роботі дуже важливий творчий підхід, що своїй справі потрібно віддаватися всією душею.

Якщо ж така карта випала людині небідному, значить, він не скупиться на соціальну допомогу бідним і, можливо, займається меценатством.

Коли Король Кубків випадає в якості ради гадающему, то його слід сприймати як необхідність вирватися з рутини робочих буднів і поглянути на свою діяльність з іншого боку.

А може бути, навіть змінити професію на більш цікаву.

До речі, якщо разом з Королем Кубків у розкладі випав ще й Аркан Колесо Фортуни, то це вказує на особливо сприятливий момент для цього.

У парі зі Справедливістю ця карта є рекомендацією не розмінюватися на дрібниці, а з Сонцем свідчить про величезний творчий потенціал у людини.

Перевернуте положення У перевернутому положенні Король Кубків зазвичай попереджає про пропозиції безперспективних, а іноді і зовсім пов’язаних з шахрайством або з відвертою зневагою до закону.

Така карта може вказувати на нездорові відносини в колективі, коли бос принижує підлеглих (з Трійкою Мечів – він готовий піти навіть на звільнення, щоб позбутися від неугодних) або члени колективу демонструють явне недоброзичливість по відношенню до одного зі своїх колег (разом з Шісткою Мечів – хочуть провчити його).

Якщо поруч з перевернутим Королем Кубків випадає Туз (або Дев’ятка, або Десятка) Монет, то проблеми на робочому місці пов’язані з матеріальним аспектом;

якщо Четвірка Монет – то з кар’єризмом.

Рада карти Таро Бажане вже близько, але потрібно останнє, вирішальне зусилля.

Боятися зробити його не варто, бо Фортуна за вас.

Якщо у вас є сумніви в цьому, сміливо відкидайте їх і – вперед!

А якщо серед ваших знайомих є впливовий (і неодмінно симпатичний вам) людина, вдамося до його допомоги для більшої впевненості в успіху.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Автор: таролог Ірина Заводіна спеціально для www.predskazanie.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>