Кончіта Вурст

Музикант Біографія

Народилася: 6 листопад 1988, Гмунден , Австрія
Кончіта Вурст – переможниця конкурсу «Євробачення -2014» , який пройшов у столиці Данії Копенгагені. Бородатий трансвестит, який виступав під жіночим псевдонімом, викликав справжній фурор серед європейської публіки і зайняв перше місце з піснею « Воскресни , немов Фенікс » ( Rise Like a Phoenix).
Кончіта Вурст пройшла на конкурс «Євробачення- 2014 » не по результатами голосування австрійських телеглядачів , а згідно авторитарного вирішення національного суспільного телебачення ORF. Раніше , на відбірковому турі « Євробачення- 2012», Кончіта Вурст зайняла друге місце.

Перед конкурсом 2014 відбірковий тур не проводився – рішення телекомпанії було прийнято без урахування думки глядачів.

Справжнє ім’я Кончити Вурст ( Conchita Wurst ) – Том Ньюверз (Thomas Neuwirth). Прізвище Вурст перекладається як «ковбаска». Журналісти тут же прозвали Кончиту Вурст бородаті ковбаски.

На офіційному сайті виконавця підкреслюється, що слід розділяти співачку Кончиту Вурст і Тома Нойвірт: нібито це дві окремо живуть особистості, дві людини, у кожного з яких свої, різні один від одного долі. Але Кончіта і Том змогли « зіспіватися » так , що « виступають разом за толерантність і проти дискримінації , … працюючи в злагодженій команді».

Том ( Кончіта ) упевнений: « Важливий тільки і виключно чоловік. У кожного має бути право жити так , як він вважає за потрібне , якщо це нікому не заподіює шкоди».

Біографія Кончити Вурст / Conchita Wurst

Кончіта Вурст фотоТом Нойвірт народився 6 листопада 1988 року в місті Гмунден , дитинство провів у Штирії , на південному сході Австрії.

У 2011 році Том закінчив Школу моди в Граці. Зараз Кончіта – Том живе у Відні . Однак у Кончити Вурст – альтер его Тома Нойвірт – своя біографія , точніше сказати , псевдобіографії , причому з екзотичним відтінком. Відповідно до неї, Кончіта народилася в колумбійських горах , недалеко від Боготи , але своє дитинство провела в Німеччині .

У 2011 році Нойвірт навіть заявив , що був названий Кончіти на честь бабусі і назвав ім’я батька – Альфред Кнак фон Вурст. Тоді ж Кончіта Вурст дала інтерв’ю разом зі своїм партнером Жаком Патриаком, танцівників бурлеску , в якому пара заявила , що перебуває у шлюбі вже чотири роки. В одному з інтерв’ю Том заявив: «Я вимагаю поваги і вимагаю , щоб , коли я виступаю в образі фрау Вурст , до мене так і зверталися».

Кар’єра Кончити Вурст / Conchita Wurst Ім’я Тома Нойвірт вперше прозвучало в 2006 році в австрійських ЗМІ у зв’язку з його участю у третьому сезоні Starmania – національному кастинг- шоу для початківців поп- виконавців. Перемогла в цьому конкурсі Надін Бейлер, а й тому показав досить непоганий результат: йому присудили друге місце. Тоді ж , у 2006-му , Том здійснив камін -аут (відкрите та добровільне визнання своєї приналежності до сексуального або гендерному меншості ) як гей.

У 2007 році Том Нойвірт заснував поп -рок бой- бенд Jetzt anders !, Але група проіснувала всього кілька місяців. В образі Кончити Вурст Том Ньюверз вперше з’явився на телевізійному шоу Die grobe Chance . Новий образ припав до душі публіці , і з тих пір Том став виступати і виходити на публіку тільки в образі епатажної бородатої співачки. Яскрава косметика , довге чорне волосся, і щільна чорна щетина – незмінні складові образу Кончити Вурст . 10 вересня 2013 стало відомо , що саме Кончіта Вурст поїде в Компенгаген на конкурс «Євробачення- 2014».

В Австрії дане рішення національної телекомпанії ORF викликало суперечки , активісти навіть створили сторінку Anti- Wurst в соцмережі Facebook , де було зібрано понад 31 000 підписів проти участі бородаті Ковбаси в європейському співочому конкурсі. Хвиля протесту піднялася в інших країнах. Так , в білоруське Міністерство інформації надійшла петиція , в якій обурені громадяни вимагали від державного телеканалу БТРК вирізати виступ Кончити Вурст під час трансляції шоу, так як номер Вурст може перетворити «Євробачення» «на розсадник содомії». Однак вимога громадян не було задоволено: представник «Євробачення» заявив , що , якщо білоруське ТБ піде на це , то Білорусію взагалі не допустять до участі в конкурсі. Втім, сама Кончіта заявила, що була готова до негативної реакції на свою перемогу , зауваживши при цьому: багато людей , що мали упередження проти нього , пізніше від них відмовлялися .

Підтвердженням тому стало й те , що , на подив багатьох , Кончіта Вурст здобула впевнену перемогу у фіналі «Євробачення – 2014». Виконавши пісню « Воскресни , немов Фенікс » ( Rise Like a Phoenix ) , Кончіта Вурст набрала за підсумками голосування 290 балів і залишила своїх суперників далеко позаду. Як заявив президент Австрії Хайнц Фішер ( Heinz Fischer ) , «це не тільки перемога Австрії – насамперед це перемога толерантності в Європі».

На прес -конференції після конкурсу Кончіта Вурст не приховувала емоцій: «Для мене моя мрія збулася. А для суспільства ( ця перемога ) показала , що люди хочуть йти вперед , дивитися і вірити в майбутнє , тому мій виступ був заявою та посланням – давайте змінювати світ , робити його краще , змінювати мислення і відкривати свідомість . Ми летимо до зірок , але на цьому захоплюючому шляху поки тільки зупинилися на Місяці! Попереду ще довга дорога ! »

П’ять цікавих фактів про Кончиті Вурст / Conchita Wurst

  1. Українська травесті -діва Монро підтримала бородату Кончиту Вурст , намалювавши собі бороду. Втім , після виступу Вурст в Мережі одні малювали бороду , інші демонстративно її збривали .
  2. 25 -річна Кончіта Вурст , виявляється, не збирається робити операцію по корекції статі : «Зрозумійте , я не хочу бути жінкою. Не хочу себе міняти , я створила цей персонаж – Кончиту Вурст , щоб показати , що ти можеш бути зіркою в будь-якому вигляді. І я ніколи не збрию бороду. Ні за що на світі! »
  3. Бородата Кончіта мріяла зустрітися особисто з Вєркою Сердючкою. Мрія здійснилася на «Євробаченні». Вєрка Сердючка розповідає про зустріч з Кончіти так: « Вона весь час репетирує – день і ніч , прямо в номері. Мама не може заснути , і я їй кричу постійно : « Кончіта ! Кінчай вже ! ». Вона настільки втомлюється , що їй просто ніколи поголитися . А взагалі вона добра , хоча всі її обзивають дуже некрасиво ».
  4. Батько Кончити Вурст підтримує її. Чоловік володіє компанією з виготовлення м’ясних виробів і навіть назвав одні з сосисок , які виготовляє , в честь сина . Псевдонім Кончити безпосередньо пов’язаний з роботою батька.
  5. Кончіта Вурст уклала гей- шлюб . Для свого весілля діва обрала білу сукню в підлогу , але навіть тоді не збрила бороду.

Відео з виступу Кончіти Вурси

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>