Головна / Різне / Коли вийде «Залізна людина 4 ” ?

Коли вийде «Залізна людина 4 ” ?

Залізна людина 4

Коли вийде «Залізна людина 4 ” / IRON MAN 4 ?

Багато хто задається цим питанням вже сьогодні , адже до прем’єри третьої частини залишилося зовсім мало часу. Продюсер Кевін Файга Роберт Дауні -молодший злегка натякали журналістам , що після виходу «Месники 2 ” ( в яких за чутками ми знову зустрінемо Залізної людини ) плани виробників від Marvel можуть включати в себе і «Залізна людина 4 ” і навіть далі – «Залізна людина 5 ” !

Навіть незважаючи на те , що нещодавно були роздутими розмови про заміну актора Роберта Дауні- молодшого на нового Тоні Старка . Ще одна людина , пов’язаних з франшизою «Залізна людина» натякає , що найбільше Роберт залишиться ключовою фігурою в нових продовженнях . Режисер і співавтор сценарію Шейн Блек сказав раніше , що він сподівається , що Роберт повернеться на четверту і п’яту частини. Складається враження , що « Залізна людина 3 ” це кінець трилогії , і він дозволить новим фільмам , отримати їх власну сюжетну лінії :

«У мене є відчуття , що історія , яку ми розробили для « Залізна людина 3 “фактично висновок трилогії , а [ також ] вона залишає двері відкритими для четвертого фільму. У мене було багато дискусій з цього приводу: «Це що останній Залізна Людина для Роберта ? ». Щось мені підказує , що це не буде так , і кінокартина буде зніматися в четвертий , п’ятий і можливо далі частини …

Якщо припустити що « Месники 2 ” вийдуть у 2015 році , то ймовірно дата виходу « Залізна людина 4 ” ( IRON MAN 4 ) 2016 рік. Як на ваш погляд варто замінити Роберта Дані- молодшого на нового Залізної людини ?

Коли вийде «Залізна людина 4

P.S. Marvel говорить про можливість четвертого фільму.

Сьогодні Marvel повідомив відмінну новину для шанувальників Залізної людини , Роберт Дауні -молодший підписав контракт на роль « мільярдера , генія , плейбоя , філантропа » Тоні Старка .

Угода підписана в рамках двох картин – Месники 2 і « Месники 3 , в яких Дауні буде грати роль Тоні Старка / Залізної людини.

Останні фільми Дауні- молодшого «Месники» 2012 року і «Залізна людина 3” цього року потрапили в п’ятірку найбільш касових фільмів усіх часів і народів. Два фільми спільно заробили понад $ 2,7 млрд по всьому світу на сьогоднішній день.

Зйомки Месників 2 “планується почати в березні 2014 року, а дата виходу призначена на 1 травня 2015 року.

З такими новинами можна чекати і Залізної людини 4 , правда от коли саме питання залишається відкритим. Це може бути і не скоро – після третього месників.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>