Головна / Календар / Коли вийде Як я зустрів вашу маму 9 сезон

Коли вийде Як я зустрів вашу маму 9 сезон

Телеканал CBS в особі свого керівництва офіційно заявив про продовження цього комедійного серіалу ще на один сезон. Повідомляється, що цей дев’ятий сезон може стати останнім.Коли вийде Як я зустрів вашу маму 9 сезон У ньому ми дізнаємося відповідь на питання, хто ж мати насправді. Коли ж вийде Як я зустрів вашу маму 9 сезон?

Повідомляється, що в новому сезоні буде знято 22 серії. Крім цього, відомо, що актор Джейсон Сігел, який раніше планував залишити телешоу заради кінокар’єри, вирішив залишитися в новому сезоні заради солідарності з колегами по знімальному майданчику: Елісон Хенніген, Джош Реднор, Кобі Смолдерс і Ніл Патрік Харріс .

Представник телеканалу CBS зазначив: «Ми не сумніваємося, що одна з найкращих комедій на американському телебаченні за останні десятиліття, наприкінці приємно здивує глядачів, коли всі, нарешті, дізнаються особистість матері».

Дата виходу «Як я зустрів вашу маму 9 сезон» – 23 вересень 2013 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>