Головна / Календар / Коли вийде Відьмак 3 / The Witcher 3?

Коли вийде Відьмак 3 / The Witcher 3?

Коли вийде «Відьмак 3″ / The Witcher 3? Фентезі гра про продовження історії відьмака по імені Геральт. Основний сюжет буде займати у вас ігрового часу на 50 годин.

Зачистка всіх побічних квестів штовхатиме цей час в цілому до 100 годин. Є 36 можливих локацій світу в своїх діях, всі отримають три можливих епілогу, щоб закінчити пригода.

Коли вийде Відьмак 3 The Witcher 3

Геральт може досягти максимально 60 рівня в Відьмак 3 / The Witcher 3 і розвиток самого персонажа буде складнішим, враховуючи сотні можливостей налаштувань. Монстри будуть різного рівня, так що краще не лізти на великих тварюк, перш ніж ви будете готові. І навпаки, якщо ви набагато потужніші, ніж ваш ворог – бандити і т.д можуть здатися вам, а не воювати. Ви не зможете вбивати мирних жителів, які попереджатимуть охоронців, якщо вони помітять вас. Якщо ви хочете, заробити трохи додаткових грошей, нові міні-ігри, парі і заняття з сокирою і гра в карти відкриті для персонажа.

Герой Геральт стане більш гнучким і тепер зможе стрибати і лазити. Отримає він так само і нову механіку бою, вона дозволяє орієнтуватися на конкретні частини ворогів – вразливість – монстрів. Геральт може полювати на диких тварин заради їхнього хутра та кігтів. Мати будуть сенс і його здібності, він може використовувати їх для відстеження різних слідів звірів. Це допоможе йому підготувати тактику заздалегідь. Полювання надає матеріали для крафта, і стане цінним способом заробляння грошей. Але вбивство монстрів і тварин за межами квестів НЕ винагородить вас ігровим досвідом. Досвід буде рости тільки від завершення квестів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>